David Villa Show

ei24
David Villa Show ei24
Głównym aktorem spotkania w grupie H pomiędzy Hiszpanią i Hondurasem był David Villa.

Głównym aktorem spotkania w grupie H pomiędzy Hiszpanią i Hondurasem był David Villa. Nie tylko zdobył dwie bramki, które pozwoliły wygrać Hiszpanom 2-0, ale zmarnował rzut karny i przynajmniej dwie stuprocentowe sytuacje.

Honduras, który w przeciwieństwie do Szwajcarów postawił na odważną grę, prowadził równy pojedynek tylko przez pierwsze 10-15 minut, później napastnik Hiszpanii i reszta gwiazd, rozpoczął swoje show. Bramki zdobyte przez Ville w 17., 51. minucie podtrzymały szanse Hiszpanów na wyjście do 1/8 finału. Gracze del Bosque, stworzyli masę sytuacji na powiększenie prowadzenia, a najlepszą, rzut karny zmarnował w 62 minucie bohater Hiszpanów, Villa.
Po tym zwycięstwie pozostaje tylko czekać na mecz Hiszpania - Chile i na to co pokaże Honduras w meczu o honor z Helvetami.