Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 03godz.
  • 37min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Dania na święta od restauratorów - szefowie lokali z Łodzi i okolic zgłaszajcie się

Magdalena Jach
Magdalena Jach
Udział w akcji już zadeklarowała Cukiernia Wasiakowie.
Udział w akcji już zadeklarowała Cukiernia Wasiakowie. arch. Cukiernia Wasiakowie
Nowy pomysł organizatorów Festiwalu Dobrego Smaku - zachęcają restauratorów z Łodzi i okolic do przygotowania ofert dań świątecznych, które mogliby u nich zamówić klienci.

Święta Wielkanocne przyjdzie nam przeżywać zupełnie inaczej niż co roku – z pandemią koronawirusa za drzwiami naszych domów. Utrudnione też będą świąteczne zakupy, a co za tym idzie – przygotowywanie tradycyjnych dań na wielkanocny stół. Ze specjalną inicjatywą na ten czas wychodzą organizatorzy Festiwalu Dobrego Smaku. Będzie można zamówić specjały bezpośrednio u łódzkich restauratorów. Bezpiecznie trafią one pod wskazane adresy klientów.

- W tej chwili, gdy już wiadomo, że #zostanwdomu obowiązywać będzie co najmniej do świąt, robienie zakupów dla wielu osób, obawiających się chociażby stania w kolejkach do sklepów, może okazać się dużym problemem – mówi Barbara Sokołowska-Urbańczyk, która od kilkunastu lat organizuje Festiwal Dobrego Smaku. – Dlatego wpadliśmy na ten pomysł - z myślą o nich, a także o restauratorach. Odzew z ich strony jest duży, przyjmujemy kolejne zgłoszenia.

Szefowie lokali przygotują swoje oferty kulinarne, które będą prezentowane na profilu Festiwalu Dobrego Smaku na Facebooku tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać i złożyć zamówienia na wybrane dania i wyroby cukiernicze.

Jak przekonać starsze osoby by zostały w domu?:

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie