Czy trener widzewiaków Jacek Paszulewicz straci w poniedziałek pracę?

BARTZaktualizowano 
Zdecydowana większość sympatyków Widzewa nie chce, by Jacek Paszulewicz pozostał szkoleniowcem
Zdecydowana większość sympatyków Widzewa nie chce, by Jacek Paszulewicz pozostał szkoleniowcem łukasz kasprzak
Nie dziwi, że po przegranym meczu w Bełchatowie z GKS (1:3) trener drugoligowych piłkarzy Widzewa Jacek Paszulewicz nie miał zbyt wesołej miny. Niewykluczone, że było to jego ostatnie spotkanie w tej roli.

Na konferencji prasowej Paszulewicz przyznał, że ten sezon zakończył się fatalnie.

- Nie można patrzeć na brak awansu przez porażkę z GKS, bo przewagę roztrwoniliśmy wcześniej. Nie czuję się kompetentny, by ocenić cały sezon, ale w ośmiu ostatnich kolejkach nie zrobiliśmy tego, co trzeba, by awansować. Jeśli chodzi o organizację, infrastrukturę i kibiców, Widzew zasługuje na awans, ale umiejętności nie wystarczyły. Nie stanęliśmy na wysokości zadania, szczególnie druga bramka podcięła nam skrzydła. Teraz wszyscy musimy czekać, co się wydarzy. Nikt nie przejdzie obok tego obojętnie, zostaliśmy z niczym. Nie zasłużyliśmy sportowo na awans. Zmiany będą, jakie, zobaczymy. Nie chcę się wypowiadać na temat dymisji. Porozmawiam z zarządem na temat swojej przyszłości, nie unikam odpowiedzialności, ale nie ukrywam, że chciałbym kontynuować misję z Widzewem - stwierdził Paszulewicz.

Być może już w poniedziałek w klubie z al. Piłsudskiego dojdzie do istonych zmian, dotyczących szkoleniowca pierwszego zespołu, ale nie tylko.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianka
2019-05-13T07:39:50 02:00, Kibic:

Pewnie zmienić trenera zmienić piłkarzy dać sporą sumę za rozwiązanie kontraktów. Kibic Byczyński kupi karnet i pieniądze będą. Coś was mało czerwone pijawki na tym forum ostatnio. Zatkało was czy jeszcze denaturat z waszych główek nie wyparował? My kibice Łodzi długo czekaliśmy na ten moment ale widzicie: teraz ŁKS triumfuje . Macie za swoje i mam wielką przyjemność że mogę cieszyć się jednocześnie pięknymi chwilami jedynego Łódzkiego klubu a zarazem upadkiem osiedlowego klubiku który uzurpuje sobie prawo do bycia Łódzkim...

2019-05-13T13:44:47 02:00, silv:

Ciesz się zakompleksiony pyszałku, póki możesz. Ale pamiętaj, w życiu nic nie trwa wiecznie. Raz na wozie, raz pod wozem. Możesz być pewny, że kiedy Widzew będzie miał swoje dni, a wy będziecie w dołku, twoje dzisiejsze słowa obrócą się dokładnie przeciw tobie.

2019-05-13T14:42:52 02:00, Łodzianka:

Do sliv

Z kibicami obydwuch klubów jest tak że jak ŁKS był w dołku to wy się śmialiście potem Kibice z ŁKSu z was jak Cacek doprowadził do upadku waszego klubu. Teraz wy ponownie nie raz śmialiście się z ŁKSu że nie awansują że ekstraklasa nie dla nas a tym czasem my mamy ekstraklasę wy pozostajecie w 2 lidze i wszyscy się śmieją. Więc najpierw spójrzcie na siebie jak się wypowiadajcie potem oceniajcie innych bo twój komentarz tyczy się również was co przeszłość już pokazała! Bo wy widzicie tylko to że ŁKSiacy z was się śmieją ale jak wy się śmiejecie z ŁKSu to już jest ok.

2019-05-13T15:06:25 02:00, silv:

Bardzo miło spotkać rozsądnego kibica w drugiej strony miasta. Widzisz koleżanko, tak już z nami jest. Jesteśmy takimi Kargulami i Pawlakami w tym mieście. Na pewno tak będzie w przyszłości, kiedy tylko Widzew znów Was przeskoczy. Tylko widzisz, wzajemne "śmichy chichy" są sobie nierówne. Można się przekomarzać, a można się zachować jak taki nienawistny, zadufany w sobie prymityw, co pokazał gość, którego skrytykowałem. Takich niestety nie brak bo obydwu stronach. Na pewno gdybym miał w przyszłości się z Tobą spotkać, zupełnie inaczej bym tobie "dokuczał", a zupełnie inaczej tamtemu. Do Ciebie bym nic nie miał, ale tamtemu wypomniał bym to i owo.

Dokładnie tak jak piszesz można się przekomarzać ale jak widać nie którym to nie wystarcza.Np. wczoraj jeden kibic Widzewa napisał nam komentarz pod jednym artykułem o fecie że cyt. Dużo ich tam nie było zaledwie 2 tys. kundli....etc. Dwie osoby zaczęły mu cisnąć a ja napisałam Hahaha następnym razem wyjdź ze schroniska i policz ludzi!!!😂 Więc jak widać bardziej wzięłam to na żarty nie ma co się spinać no chyba że naprawdę ktoś przesadzi. Oby więcej było takich osób jak my. Pozdrawiam kolegę z drugiej strony miasta.☺

G
Gość

Ten trener miał za mało czasu żeby poprawić ich grę. I pożądany trener mentalny by im się przydał.

e
ed
2019-05-13T10:04:26 02:00, Łodzianin*:

Karma wraca, to jest kara za całokształt waszej działalności, grajcie dalej na luzie, Bełchatów się zemścił za spuszczenie ich z ekstraklasy. Jesteście w czarnej du..ie hahahaha kiedy rusza sprzedażkarnetów bo jestem bardzo zainteresowany hahahaha

Co ty jakimś buddystą jesteś, ze tutaj z karmą wyjeżdżasz? nie możesz napisać po prostu kara? Zresztą o jakiej ty karze mówisz? Bełchatów walczył o stawkę, Widzew walczył o stawkę. A, że Bełchatów jest teraz w lepszej dyspozycji, wygrał. Stawką była przede wszystkim walka o awans, a nie wyrównywanie jakiś dawnych rachunków.

s
silv
2019-05-13T07:39:50 02:00, Kibic:

Pewnie zmienić trenera zmienić piłkarzy dać sporą sumę za rozwiązanie kontraktów. Kibic Byczyński kupi karnet i pieniądze będą. Coś was mało czerwone pijawki na tym forum ostatnio. Zatkało was czy jeszcze denaturat z waszych główek nie wyparował? My kibice Łodzi długo czekaliśmy na ten moment ale widzicie: teraz ŁKS triumfuje . Macie za swoje i mam wielką przyjemność że mogę cieszyć się jednocześnie pięknymi chwilami jedynego Łódzkiego klubu a zarazem upadkiem osiedlowego klubiku który uzurpuje sobie prawo do bycia Łódzkim...

2019-05-13T13:44:47 02:00, silv:

Ciesz się zakompleksiony pyszałku, póki możesz. Ale pamiętaj, w życiu nic nie trwa wiecznie. Raz na wozie, raz pod wozem. Możesz być pewny, że kiedy Widzew będzie miał swoje dni, a wy będziecie w dołku, twoje dzisiejsze słowa obrócą się dokładnie przeciw tobie.

2019-05-13T14:42:52 02:00, Łodzianka:

Do sliv

Z kibicami obydwuch klubów jest tak że jak ŁKS był w dołku to wy się śmialiście potem Kibice z ŁKSu z was jak Cacek doprowadził do upadku waszego klubu. Teraz wy ponownie nie raz śmialiście się z ŁKSu że nie awansują że ekstraklasa nie dla nas a tym czasem my mamy ekstraklasę wy pozostajecie w 2 lidze i wszyscy się śmieją. Więc najpierw spójrzcie na siebie jak się wypowiadajcie potem oceniajcie innych bo twój komentarz tyczy się również was co przeszłość już pokazała! Bo wy widzicie tylko to że ŁKSiacy z was się śmieją ale jak wy się śmiejecie z ŁKSu to już jest ok.

Bardzo miło spotkać rozsądnego kibica w drugiej strony miasta. Widzisz koleżanko, tak już z nami jest. Jesteśmy takimi Kargulami i Pawlakami w tym mieście. Na pewno tak będzie w przyszłości, kiedy tylko Widzew znów Was przeskoczy. Tylko widzisz, wzajemne "śmichy chichy" są sobie nierówne. Można się przekomarzać, a można się zachować jak taki nienawistny, zadufany w sobie prymityw, co pokazał gość, którego skrytykowałem. Takich niestety nie brak bo obydwu stronach. Na pewno gdybym miał w przyszłości się z Tobą spotkać, zupełnie inaczej bym tobie "dokuczał", a zupełnie inaczej tamtemu. Do Ciebie bym nic nie miał, ale tamtemu wypomniał bym to i owo.

Ł
Łodzianka
2019-05-13T07:39:50 02:00, Kibic:

Pewnie zmienić trenera zmienić piłkarzy dać sporą sumę za rozwiązanie kontraktów. Kibic Byczyński kupi karnet i pieniądze będą. Coś was mało czerwone pijawki na tym forum ostatnio. Zatkało was czy jeszcze denaturat z waszych główek nie wyparował? My kibice Łodzi długo czekaliśmy na ten moment ale widzicie: teraz ŁKS triumfuje . Macie za swoje i mam wielką przyjemność że mogę cieszyć się jednocześnie pięknymi chwilami jedynego Łódzkiego klubu a zarazem upadkiem osiedlowego klubiku który uzurpuje sobie prawo do bycia Łódzkim...

2019-05-13T13:44:47 02:00, silv:

Ciesz się zakompleksiony pyszałku, póki możesz. Ale pamiętaj, w życiu nic nie trwa wiecznie. Raz na wozie, raz pod wozem. Możesz być pewny, że kiedy Widzew będzie miał swoje dni, a wy będziecie w dołku, twoje dzisiejsze słowa obrócą się dokładnie przeciw tobie.

Do sliv

Z kibicami obydwuch klubów jest tak że jak ŁKS był w dołku to wy się śmialiście potem Kibice z ŁKSu z was jak Cacek doprowadził do upadku waszego klubu. Teraz wy ponownie nie raz śmialiście się z ŁKSu że nie awansują że ekstraklasa nie dla nas a tym czasem my mamy ekstraklasę wy pozostajecie w 2 lidze i wszyscy się śmieją. Więc najpierw spójrzcie na siebie jak się wypowiadajcie potem oceniajcie innych bo twój komentarz tyczy się również was co przeszłość już pokazała! Bo wy widzicie tylko to że ŁKSiacy z was się śmieją ale jak wy się śmiejecie z ŁKSu to już jest ok.

q
qwert
2019-05-13T07:39:50 02:00, Kibic:

Pewnie zmienić trenera zmienić piłkarzy dać sporą sumę za rozwiązanie kontraktów. Kibic Byczyński kupi karnet i pieniądze będą. Coś was mało czerwone pijawki na tym forum ostatnio. Zatkało was czy jeszcze denaturat z waszych główek nie wyparował? My kibice Łodzi długo czekaliśmy na ten moment ale widzicie: teraz ŁKS triumfuje . Macie za swoje i mam wielką przyjemność że mogę cieszyć się jednocześnie pięknymi chwilami jedynego Łódzkiego klubu a zarazem upadkiem osiedlowego klubiku który uzurpuje sobie prawo do bycia Łódzkim...

A gdzieś ty "cfaniaczku" był kilka lat temu, jak plajtowaliście i zaczynaliście od IV ligi? wtedy was tak wywiało, że trzeba było was szukać niemal ze świecą. Dobrze ci ktoś napisał, nic w życiu nie trwa wiecznie, a role się potrafią odwrócić. Ciekaw jestem wtedy twojej głupiej miny. Na temat kompleksów łódzkości klubu, którego stadion leży najwyżej 4 km od rogatek miasta, nawet nie chce mi się już pisać.

W ogóle patrząc na białych pajacyków na forach (nie mówię o wszystkich, bo zdarzają się też pozytywne przypadki) mam wrażenie, jakbyście byli absolwentami szkoły z ulicy Karolewskiej.

s
silv
2019-05-13T07:39:50 02:00, Kibic:

Pewnie zmienić trenera zmienić piłkarzy dać sporą sumę za rozwiązanie kontraktów. Kibic Byczyński kupi karnet i pieniądze będą. Coś was mało czerwone pijawki na tym forum ostatnio. Zatkało was czy jeszcze denaturat z waszych główek nie wyparował? My kibice Łodzi długo czekaliśmy na ten moment ale widzicie: teraz ŁKS triumfuje . Macie za swoje i mam wielką przyjemność że mogę cieszyć się jednocześnie pięknymi chwilami jedynego Łódzkiego klubu a zarazem upadkiem osiedlowego klubiku który uzurpuje sobie prawo do bycia Łódzkim...

Ciesz się zakompleksiony pyszałku, póki możesz. Ale pamiętaj, w życiu nic nie trwa wiecznie. Raz na wozie, raz pod wozem. Możesz być pewny, że kiedy Widzew będzie miał swoje dni, a wy będziecie w dołku, twoje dzisiejsze słowa obrócą się dokładnie przeciw tobie.

a
adam
2019-05-13T10:04:26 02:00, Łodzianin*:

Karma wraca, to jest kara za całokształt waszej działalności, grajcie dalej na luzie, Bełchatów się zemścił za spuszczenie ich z ekstraklasy. Jesteście w czarnej du..ie hahahaha kiedy rusza sprzedażkarnetów bo jestem bardzo zainteresowany hahahaha

Wy to jednak jesteście zabawni! Non stop oczekujecie, że Widzew będzie za was umierał w meczach dla was ważnych, a nieistotnych dla niego samego. A możesz podać choć jeden sensowny powód, czemu miał by tak robić? Może za wiosnę 1984, kiedy to towarzysze partyjni wymogli, by oddać wam w derby punkt, co Widzew kosztowało majstra, gdyż przegrał w Lechem bilansem bramek? Za tą waszą wdzięczność z tej samej wiosny 1984, kiedy to będąc mimo wszystko pewnymi utrzymania w przedostatniej kolejce, chamsko puściliście mecz ...Lechowi przegrywając u siebie 1:4, przy prowadzeniu do przerwy 1:0? A może za te wiosenne derby z 1990 kiedy to w meczu bez stawki dla siebie niemal w pianą na ustach gryźliście trawę, byle tylko nas spuścić? Słynny gest Ziobra i te głupie gadki waszych działaczy, że słabego trzeba dobić. Cos chcesz sensownego dodać, czy stać cię tylko na bezmyślne powielanie waszych prymitywnych sloganów?

c
cis
2019-05-13T11:19:15 02:00, Gość:

Nigdy nie będzie dobrze , jak przed rozpoczęciem sezonu mają kupę kasy z karnetów i wszyscy są zadowoleni- zarząd , trenerzy , fizjoterapeuci i piłkarze....tylko kibice czują się wydymani.Ale co z tego , na nowy sezon znowu sprzedadzą wszystkie karnety, bo kibice nie kibicują swojej drużynie , oni tam chodzą dla zabicia czasu i pobawienia się.

Dość osobliwa forma rozrywki. Sorry kolego, ale poziom polskiej piłki to dno i metr mułu. Ekstraklasa nawet z nóg nie zwala i oczy bolą jak się na jej mecze patrzy, a co dopiero II liga. kupować karnet, bo to niby forma rozrywki, daj spokój. Polska piłka jest dla typowych pasjonatów, którzy cholernie kibicują swojemu klubowi i czują z nim więź. To taki rodzaj wariactwa, którego ktoś nie zarażony bakcylem kibicowania swojej drużynie, nie zrozumie nigdy Będzie się patrzył na takiego kibica z politowaniem.. Dla rozrywki, nie będąc z drużyną emocjonalnie związanym to można pójść raz na dwa lata i to w zupełności wystarczy. Uwierz mi, dla niepasjonata dowolnej drużyny klubowej, są dużo ciekawsze formy rozrywki.

D
Dyzma smudzi

Wracam do wiejskich karneciarzy

G
Gość

Ludzie czego wy chcecie od trenera. Byl Zachwyt smudą . Wyjebany. Zachwyt mroczkiem wyjebany. Paszulewucz też aut. O Moskalu też negatywnie pisaliście. Co moz3 trener zrobić jak ma szrot w drużynie. Już nie wspomnę o zarządzie.

G
Gość

Nigdy nie będzie dobrze , jak przed rozpoczęciem sezonu mają kupę kasy z karnetów i wszyscy są zadowoleni- zarząd , trenerzy , fizjoterapeuci i piłkarze....tylko kibice czują się wydymani.Ale co z tego , na nowy sezon znowu sprzedadzą wszystkie karnety, bo kibice nie kibicują swojej drużynie , oni tam chodzą dla zabicia czasu i pobawienia się.

G
Gość

Bez zmiany mentalności kibiców oraz zarządzających nie zmieni się nic. Niedługo ze świecą trzeba będzie szukać piłkarzy, którzy w Widzewie zechcą grać, nawet za dobre pieniądze.

G
Gość
2019-05-12T23:52:57 02:00, Siwy ŁKS:

Rozwiązać ten cały kabaret.Stadion zburzyć i tyle w temacie.

Pamiętajcie czerwone pajacyki z reaktywacji.

W Łodzi jest jeden prawdziwy profesjonalny klub

ŁKS ŁÓDŹ!!!!

2019-05-13T07:20:36 02:00, Gość:

Ryj

Tak to do swojej świni mówisz śmieciu z byczyny z owsikami

Ł
Łodzianin*

Karma wraca, to jest kara za całokształt waszej działalności, grajcie dalej na luzie, Bełchatów się zemścił za spuszczenie ich z ekstraklasy. Jesteście w czarnej du..ie hahahaha kiedy rusza sprzedażkarnetów bo jestem bardzo zainteresowany hahahaha

Dodaj ogłoszenie