Czy Michał Miller dokona sportowej zemsty na Widzewie?

To będzie absolutny hit czwartej kolejki II ligi.

Lider tabeli Olimpia Elbląg 17 sierpnia o godz. 19, podejmie trzeci w tabeli Widzew. Emocje gwarantowane. Bilety są już w sprzedaży od 15 do 80 zł (VIP).
Olimpia w ostatniej kolejce dała pokaz sportowej mocy, pokonując w Toruniu mocarza minionych rozgrywek, zaprzyjaźnioną z łodzianami Elanę 2:0. Obie bramki strzelił Danieł Szuprytowski. W 21 minucie perfekcyjnie wykonał rzut wolny. 20 minut później popisał się pewnym uderzeniem z pola karnego.
Asystę drugiego stopnia przy drugim golu zapisał na swoim koncie były widzewiak Michał Miller (ma już jednego gola na koncie i dwie asysty pierwszego stopnia!). Olimpia kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku i zachowała czyste konto. Miller miniony sezon rozpoczynał w Widzewie (5 spotkań w II lidze), z którego przeszedł do Sokoła. W jego barwach rozegrał 22 spotkania, w których strzelił osiem bramek. W sumie Miller w lódzkich barwach rozegrał 36 meczów, strzelił trzy gole.
Czy teraz poszuka sportowej zemsty na Widzewie i poprowadzi swoją drużynę do trzeciego ligowego zwycięstwa? Jest nadzieja, że tak się nie stanie, bo Widzew gra coraz lepiej.
Szuprytowski jest na czele tabeli strzelców II ligi. Tak jak Przemysław Kita z Widzewa i Karol Czubak z Bytovii, strzelił do tej pory trzy bramki.
Olimpia Elbląg: Madejski Sedlewski, Lewandowski, Wenger, Balewski Demianiuk (71, Brychlik), Żołądź, Kuczałek, Ryk (89, Krasa) Szuprytowski Miller