Czy Gortat grał w tym meczu?!

-
Marcin Gortat
Marcin Gortat POLSKAPRESSE
Phoenix Suns doznali szóstej porażki z rzędu. Po raz kolejny bardzo niewidoczny był Marcin Gortat. Zwycięstwo Clippers zapewnili gracze rezerwowi, którzy triumfowali w czwartej kwarcie 32:16!

Marcin Gortat spędził tym razem na parkiecie 24 minuty. Koledzy z drużyny ponownie nie dogrywali do niego piłek, co poskutkowało tym, że w ataku był wręcz niezauważalny. Polak zapisał na swoim koncie w sumie zaledwie 6 punktów (2/3 z gry), 3 zbiórki, 2 faule, 2 straty, asystę i blok. Takie spotkania coraz bardziej utwierdzają w przekonaniu, że Phoenix to nie jest już właściwie miejsce dla łodzianina...
Los Angeles Clippers - Phoenix Suns 117:99 (28:31, 35:26, 22:26, 32:16