Czwarte miejsce łódzkich hokeistów

Łódzcy hokeiści rozgrywki ukończyli na 4. miejscu.
Łódzcy hokeiści rozgrywki ukończyli na 4. miejscu. Paweł Łacheta
W Elblągu odbył się finał Hokejowej Ligi Open z udziałem czterech najlepszych drużyn, w tym ekipy Łódzkiego Hokeja.

Najlepsza okazała się debiutująca w tym sezonie w rozgrywkach drużyna Oliwa Hockey Team z Gdańska, w której wystąpiło kilku zawodników rozwiązanego ligowego zespołu seniorów Stoczniowca. Oliwa pokonała Warsaw Capitals 6:4, Bydgoski Hokej 4:3 i Łódzki Hokej 4:1. Drugie miejsce zajęła drużyna z Bydgoszczy, trzecie - Warsaw Capitals. Łodzianie ulegli Bydgoszczy 3:4 i Warszawie 4:6 zajmując, tak jak rok temu, czwarte miejsce w końcowej klasyfikacji wśród 12 drużyn.
Drugi łódzki zespół - ŁKH zajął w rozgrywkach szóste miejsce, a drużyna ŁKH II jest trzecia w II lidze HLO.
W sobotę i niedzielę na obu łódzkich lodowiskach (przy ul. Stefanowskiego i Popiełuszki) rozegrany zostanie II ogólnopolski turniej minihokeja na lodzie z udziałem aż 23 zespołów. To największa impreza tego typu w Polsce odbywająca się pod egidą PZHL, a więc mająca rangę nieoficjalnych mistrzostw Polski roczników 2001-2003.