Czterdziestolatek po amfetaminie za kierownicą auta na...

  Czterdziestolatek po amfetaminie za kierownicą auta na Górnej

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Czterdziestolatek po amfetaminie za kierownicą auta na Górnej
  1/5

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KMP w Łodzi

  Na rogu ul. Dąbrowskiego i Podgórnej policja zatrzymała kierowcę pod wpływem narkotyków. Czterdziestolatek przyznał się do prowadzenia auta po zażyciu amfetaminy, powiedział też policjantom, że robił tak codziennie przez miesiąc.
  Do zdarzenia doszło w środę 15 kwietnia wieczorem. Policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie od kobiety, która widziała jak kierowca peugeota na ul. Podgórnej zażywa narkotyk, a następnie odjeżdża w kierunku ul. Dąbrowskiego.

  Podała dokładny wygląd kierującego oraz dane pojazdu. Policjanci szynko zareagowali i przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Podgórną, zauważyli poszukiwany samochód, którym kierował odpowiadający podanemu rysopisowi mężczyzna.
  Zatrzymali go do kontroli. Mężczyzna przyznał się, że wcześniej zażywał amfetaminę i że od miesiąca robi to codziennie. Podczas przeszukania, w portfelu i w samochodzie, policjanci zabezpieczyli kilkanaście dilerek z amfetaminą. Kierowcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

  Co ciekawe, osobą zgłaszającą była młoda policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi odbywająca obecnie szkolenie podstawowe. Ma już ona na swoim koncie zatrzymanie sprawcy rozboju, czego dokonała w ubiegłym roku, jeszcze podczas wstąpienia do służby.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo