Czego się nie robi dla WOŚP. Wbiegnie po schodach 100 razy,...

  Czego się nie robi dla WOŚP. Wbiegnie po schodach 100 razy, a może wiącej!

  p

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Czego się nie robi dla WOŚP. Wbiegnie po schodach 100 razy, a może wiącej!
  1/2
  przejdź do galerii
  Czego się nie robi dla WOŚP.
  Będzie wyjątkowe wchodzenie po schodach na 13 piętro Orion Business Tower przy ul. Sienkiewicza w Łodzi, od godz. 9 do 19, połączone ze zbieraniem pieniędzy dla fundacji.
  Łódzki mistrz biegania i wchodzenia po schodach - Jarosław Piechota: - Za każde wejście kilku sponsorów będzie płaciło określoną kwotę, a o godz. 19 nastąpi zamknięcie trasy i już wtedy będę mógł podsumować ile pieniędzy udało mi się zebrać.
  W zeszłym roku było to 100 wejść, ile będzie w tym roku- czas pokaże. Oprócz tego prowadzę już otwartą zbiórkę pieniędzy na fb, gdzie są już też dodane licytacje na rzecz WOŚP z gadżetami od mistrza świata Towerrunning Piotr Łobodziński. Będą też wolontariusze zbierający datki do puszek. Poprzednim razem do walki ze schodami stanęło 60 osób.
  Każdy kto chce wejść  musi wrzucić datek do puszki, a nagrodę obok sportowej rywalizacji, czeka go też poczęstunek w postaci żurku i ciastka. Dostanie też los - każdy wygrywa , a nagrodami są vouchery do różnych restauracji, parku trampolin, kinderplanety, treningów z boksu, salonu kosmetycznego. Polecam, zapraszam, zabawa jest przednia, na dodatek w wyjątkowo szczytnym celu.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo