Czas na ważne, ale w pełni przemyślane zmiany w zespole trenera Marcina Kaczmarka

(bart)Zaktualizowano 
Sebastian Rudol wywalczył sobie miejsce w defensywie widzewiaków
Sebastian Rudol wywalczył sobie miejsce w defensywie widzewiaków krzysztof szymczak
Po dwóch kolejkach rundy jesiennej II ligi piłkarze Widzewa nie są w najlepszych nastrojach. Trudno się dziwić, bo nikt nie spodziewał się już pierwszej porażki.

Wydaje się, że jest tylko jeden pozytywny aspekt meczu łodzian w Bytowie z Bytovią (1:2). Chodzi to, że ta wpadka miała miejsce na tak wczesnym etapie sezonu.

– Nie jest to łatwy moment, ale musimy sobie z tym radzić. Mamy dobrą drużynę, chcemy dyktować warunki i strzelać więcej bramek niż przeciwnicy, tymczasem kolejny raz goniliśmy wynik. Brakuje nam koncentracji w sytuacjach, w których przeciwnicy dochodzą do swoich szans – przytomnie zauważył kapitan zespołu trenera Marcina Kaczmarka, Marcin Robak, w rozmowie z klubowym portalem.

Przed piątkowym meczem w Łodzi z Błękitnymi Stargard (19.10) czas na ważne, ale w pełni przemyślane zmiany w Widzewie.

Nie na gigantyczną rewolucję, którą tradycyjnie proponuja niektórzy kibice (w stylu „wyrzucić natychmiast dziesięciu”).

Moim zdaniem, w wyjściowym składzie w piątek powinno zabraknąć Łukasza Turzynieckiego, Adama Radwańskiego i Daniela Mąki. Mogliby ich zastąpić Łukasz Kosakiewicz, Łukasz Zajdler i Christopher Mandiangu (mógłby zamienić się stronami z Michaelem Ameyawem). Nie robiłbym jeszcze zmiany między słupkami, co nie zmienia faktu, iż Patryk Wolański powinien pokazać, że to on rządzi w polu bramkowym.

W poniedziałek czterokrotni mistrzowie Polski ćwiczyli po południu na jednym z boisk Łodzianki. Bez Marcela Gąsiora i Mikołaja Gibasa.

Działacze apelują do tysięcy kibiców o jak najwcześniejszy odbiór karnetów na mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego. Mamy nadzieję, że fani nie będą zwlekać i w starciu z Błękitnymi stworzą niepowtarzalną atmosferę na obiekcie. Taką, by to wreszcie rywale widzewiaków bali się wyjść z szatni na murawę.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 37

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

U
U2
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

2019-08-06T23:07:01 02:00, Gość:

równie dobrze moga byc w 3 lidze

Flustracje??? A co to takiego pospolita miernoto? Jakieś problemy żołądkowe?

1908

Na koniec artykułu Pan redaktor zapragnął aby karnety zagrały choć psychologicznie

G
Gość
2019-08-06T23:14:26 02:00, Gość:

NIGDY WIECEJ DERBOW Z WIDZEWEM

Chyba masz na myśli srts "kseruje wszystko/piszę donosy" 2015

widzew? A co to kur.wa jest?!

G
Gość

NIGDY WIECEJ DERBOW Z WIDZEWEM

G
Gość
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

równie dobrze moga byc w 3 lidze

G
Gość
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

narazje to was rozkupuja i nikt niechce u was grac i po dwóch meczach to wam blizej do derbów al w III lidze z 2 ŁKS-em

G
Gość
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

derby moga byc ale blizej III ligi RTS- ŁKS II

I
It

Osiedlowy klubik, nic nie znaczący, mający od wielu lat wielkie aspiracje, które nie zrealizują się w kolejnych dziesięciu. Za to mafia kiełbasiana i zarząd koszą kasę aż miło. Tak trzymać tępe bite pały ze wsi.

B
Białe Śródmieście
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

2019-08-06T13:34:12 02:00, Białe Śródmieście:

Po pierwsze piszemy "frustracja, frustracje", po drugie będziesz miał derby z Sokołem Aleksandrów, albo Borutą Zgierz. To i tak zbyt mocne drużyny na wasze możliwości. Bujaj dalej w wyimaginowanym świecie.

2019-08-06T13:42:22 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Po pierwsze to jakie biale Śródmieście xD

Po drugie, fakt derbow nie bedzie bo was rozkupia po rundzie jesiennej i tyle bedzie z łksu.

Po trzecie przeciez my nic nie znaczymy a wy ciagle sie udzielacie w tematach o lepszej stronie Łodzi.

No i po czwarte, jak tam doping na 4 trybuny? xD

A ty znów swoje dupeczku, fantazjujesz i wróżysz z fusów, taki typ barani z ciebie, to po pierwsze, po drugie Białe Śródmieście xD ;), po trzecie byłeś już na klęczniku u spowiedzi? a po czwarte, zal ci dupę ściśnie, jak ŁKS będzie miał obiekt na miarę ekstraklasy, a twoja rekultywacja wyjedzie do Cichoszewa na rozgrywki derbowe z OSP. Trzymaj się mocno ruskiego, on mówiłeś ma wielkiego.

C
Cv
2019-08-06T12:45:06 02:00, kibic:

moim zdaniem ????? a kogo to obchodzi ???? w Widzewie właśnie wszystko jest źle bo słuchają zdania kibiców a wiadomo że każdy ma inne zdanie.od ustalania składu jest trener który na co dzien jest z piłkarzami i on wie najlepiej kto ma grać w danym meczu i małej jest dyspozycji.on też później będzie odpowiadał przed prezes za wyniki .Smuda nie chciał słuchać to go wywalili,Mroczek też już nie wiedział co robić czy grać,czy przekładać mecz ,jakim systemem grać bo on widział inny a kibice inny itp

Kolejny aspekt nie będzie rewolucji to już słyszę od kad klub się odrodził a jest to samo wymiana prawie całego skladu bo kibicom ten się nie podoba,tego by chcieli a tego nie itp

Pełna zgoda, od tego jest trener. Ale mimo to, najwyższy czas posadzić na ławie tych ,,3 największych hamulcowych z zeszłego sezonu i to na bardzo długo. Tym bardziej, ze jest ich kim zastąpić. Z Wolanem też najwyższy czas zrobić trochę porządku

G
Gość
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

2019-08-06T13:34:12 02:00, Białe Śródmieście:

Po pierwsze piszemy "frustracja, frustracje", po drugie będziesz miał derby z Sokołem Aleksandrów, albo Borutą Zgierz. To i tak zbyt mocne drużyny na wasze możliwości. Bujaj dalej w wyimaginowanym świecie.

2019-08-06T13:42:22 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Po pierwsze to jakie biale Śródmieście xD

Po drugie, fakt derbow nie bedzie bo was rozkupia po rundzie jesiennej i tyle bedzie z łksu.

Po trzecie przeciez my nic nie znaczymy a wy ciagle sie udzielacie w tematach o lepszej stronie Łodzi.

No i po czwarte, jak tam doping na 4 trybuny? xD

już niedługo

G
Gość
2019-08-06T12:52:34 02:00, RWR:

Możecie swoje flustracje wyrzucać jak pospolita miernota - samymi flugami. Prawda jest taka że za rok derby Łodzi mogą być w 1 lidze.

2019-08-06T13:42:39 02:00, Odbyt Ksero Łodzi:

Martw się żeby nie było reanimacji-rekultywacji-reaktywacji srsrts 2020

Patrzę na ciebie pastuchu z ekstraklasy wspierając mądrze budowany klub i leję na ciebie ciepłym moczem

jak to na wsi,kmiocie !

G
Gość
2019-08-06T14:24:25 02:00, Sunpak:

Mobilizacja 100% nie możecie zawieść Łodzian, 3 liga to w sam raz wasz poziom!!!

Łodzianie nie są zawiedzeni,bo mają Ekstraklasę!

Ł
Łodzianie
2019-08-06T14:24:25 02:00, Sunpak:

Mobilizacja 100% nie możecie zawieść Łodzian, 3 liga to w sam raz wasz poziom!!!

nie są zawiedzeni,mają Ekstraklasę !

W
Wacek

Czy można być leszczem i nie wychodzić ogólnie na osiedle ?.

Dodaj ogłoszenie