CZARNOGÓRA - DANIA NA ŻYWO. CZARNOGÓRA - DANIA WYNIK NA ŻYWO. TABELA POLSKIEJ GRUPY

(ww)
CZARNOGÓRA - DANIA NA ŻYWO
CZARNOGÓRA - DANIA WYNIK MECZU. CZARNOGÓRA DANIA NA ŻYWO WYNIK. Dziś najważniejszym meczem dla reprezentacji Polski jest mecz Czarnogóra - Dania. Polska wygrała dziś z Armenią aż 6:1! Jeśli Czarnogóra zremisuje z Danią, będziemy mogli się już dziś cieszyć z awansu do Mistrzostw Świata w Rosji. WYNIK MECZU CZARNOGÓRA DANIA 0:1.

CZARNOGÓRA - DANIA WYNIK MECZY NA ŻYWO

Koniec meczu... musimy walczyć dalej!
To już 93 minuta. Niestety nie ma gola dla Czarnogóry. Polacy dziś nie awansują do finałów. Musimy walczyć dalej.
90 minuta meczu... WYNIK DANIA CZARNOGÓRA 1:0.
Zostało 10 minut, niech wreszcie gospodarze ruszą do ataku!!!
22.21 78 minuta meczu i... pierwszy celny strzał piłkarzy Czarnogóry!
22.14 72 minuta WYNIK MECZU CZARNOGÓRA DANIA 0:1
22.07 64 minuta. Duńczycy atakują. Czy gospodarze przeprowadzą akcję meczu?
22.02 56 minuta. Nie jest dobrze. Duńczycy kontrolują przebieg meczu. WYNIK MECZU CZARNOGÓRA DANIA 0:1
21.58 55 minuta meczu, niestety zawodnicy Czarnogóry nie oddali jeszcze celnego strzału na bramkę... A czas płynie.
21.52 Gramy już po przerwie. Wynik bez zmian Czarnogóra Dania 0:1
POLSKA CZARNOGÓRA NA ŻYWO. MECZ POLSKA CZARNOGÓRA LIVE ONLINE
21.34 Koniec pierwszej połowy CZARNOGÓRA DANIA WYNIK 0:1
21.31 45 minuta meczu, za chwilę gwizdek sędziego i koniec pierwszej połowy.
21.28 Duńczycy grają na czas, zawodnicy Czarnogóry nie mają pomysłu na dobrą akcję. Szkoda. Wynik bez zmian.
21.25 WYNIK CZARNOGÓRA DANIA bez zmian
21.18 31 minut gry za nami - wynik meczu bez zmian. Czarnogóra 0 Dania 1
Szkoda, Eriksen strzelił zza pola karnego i piłka zatrzepotała w siatce
21.02 GOOLLLL! Bramka w meczu Czarnogóra Dania. Duńczycy strzelają i prowadzą 1:0.
21.00 Kwadrans gry już za nami. Wynik, jak na razie, sprzyjający Polakom.
20.55 To już 10 minuta meczu i wynik DANIA CZARNOGÓRA 0:0
20.45 Początek meczu CZARNOGÓRA DANIA

NIE LADA RYBA OLSZTYN

Mecz Czarnogóra Dania od godziny 20.45. WYNIK MECZU CZARNOGÓRA DANIA NA ŻYWO
Po pierwszej połowie W meczu ARMENIA POLSKA 1:3. Wynik meczu CZARNOGÓRA - DANIA i na relację na żywo zapraszamy o godz. 20.45

MECZ POLSKA ARMENIA TRANSMISJA ONLINE. WYNIK MECZU

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski, Adam Nawałka, ma tym razem problem z wystawieniem najsilniejszej drużyny. Kontuzje wyeliminowały z gry Arkadiusza Milika i Artura Jędrzejczaka.

6. KAZACHSTAN824:22

Problemy z mięśniem ma Maciej Rybus i nie jest tak dobrze, jak się wydawało. Niewykluczone, że z Armenią na lewej obronie zagra jednak z konieczności Bartosz Bereszyński.

CZARNOGÓRA - DANIA NA ŻYWO RELACJA

Pewnie zmiany pojawią się również w drugiej linii naszej reprezentacji. Powołanie otrzymał Grzegorz Krychowiak. I tym razem nie było to wyróżnienie za zasługi, ale za postawę na boisku. Popularny „Krycha” odbudowuje formę i zbiera dobre recenzje za grę w angielskim West Bromwich Albion, do którego jest wypożyczony z Paris Saint-Germain.

CZARNOGÓRA - DANIA NA ŻYWO WYNIK MECZU

Pewnie w środku nie pojawi się Karol Linetty, któremu się nie udał mecz w Danii i stracił miejsce w składzie na Kazachstan. Na boisku pojawi się zapewne Krzysztof Mączyński, mimo że jest krytykowany w kraju za słabą grę w Legii Warszawa (przez kontuzję opuścił dwa ostatnie ligowe mecze). Jednak należy pamiętać, że Mączyński to od dawna jeden z bardziej zaufanych ludzi selekcjonera Nawałki.