MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Cudowna Terapia - komedia terapeutyczna 7 października w Łodzi

PS
Wieczór 7 października spędź w towarzystwie znakomitych aktorów - Dominiki Ostałowskiej, Dariusza Kordka i Artura Pontka. Aktorzy zaprezentują się widzom Teatru Muzycznego w Łodzi w sztuce Cudowna Terapia - komedii o związkach.
KUP BILET !!!

www.kupbilecik.pl (godz. 17:30)
www.ebilet.pl (godz. 17:30)

ZAMÓWIENIA GRUPOWE - 85 748 96 00

„Cudowna Terapia” - komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują „istnienie we dwoje”.

Terapia – to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.

ZAMIAST DO GABINETU - ZAPRASZAMY DO TEATRU NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!

Joanna - Dominika Ostałowska (wymiennie z Joanną Trzepiecińską i Olgą Bończyk) - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty – Dariusz Kordek (wymiennie z Marcinem Kwaśnym) - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Dorek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać.

Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Artur Pontek (wymiennie z Andrzejem Młynarczykiem i Dariuszem Tarszkiewiczem), tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów: Dominiki Ostałowskiej ("M-jak miłość"), Joanny Trzepiecińskiej ("Rodzina zastępcza" "Barwy szczęścia") i Olgi Bończyk (”Na dobre i na złe”), grających naprzemiennie Joannę, Dariusza Kordka („W labiryncie”, „Bodo”, „Twoja twarz brzmi znajomo”) - scenicznego Walentego i aktora młodego pokolenia - Andrzeja Młynarczyka („M- jak miłość", „Twoja twarz brzmi znajomo”), grającego postać psychoterapeuty.

NIECH NIKT NIE PRZEGAPI CUDOWNEJ TERAPII!

"Cudowna Terapia" to pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Zapraszamy!

Twórcy:
reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz, przekład: Marek Szalsza,
choreografia: Krzysztof Hulboj, Janja Lesar, muzyka: Krzysztof Matysiak

Obsada:
Obsada: Joanna Trzepiecińska / Dominika Ostałowska / Olga Bończyk,
Dariusz Kordek / Marcin Kwaśny,
Andrzej Młynarczyk / Artur Pontek / Dariusz Taraszkiewicz

07.10.2019 | Godz. 17:30
Teatr Muzyczny w Łodzi

CENY
80-120 zł

BILETY DOSTĘPNE:
www.kupbilecik.pl (godz. 17:30)
www.ebilet.pl (godz. 17:30)

ZAMÓWIENIA GRUPOWE - 85 748 96 00

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany