Cracovia - ŁKS. Prestiżowe spotkanie z Michałem Probierzem [VIDEO]

pasZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
W sobotę o godz. 17.30 w drugiej kolejce piłkarskiej ekstraklasy ŁKS zagra na wyjeździe z Cracovią.

Oba kluby zremisowały swoje pierwsze mecze ŁKS u siebie zLechią Gdańsk (0:0), a Cracovia w Lubine z Zagłębiem (1:1)
W Krakowie obowiązuje teraz taka opinia, że ŁKS jest teraz bardziej krakowski niż Cracovia. Po pierwsze w Łodzi rządzą krakusy Kazimierz Moskal i Krzysztof Przytuła. Po drugie łodzianie grają krakowską piłkę. Na tę drugą opinię zżyma się szkoleniowiec ŁKS: Czy to jest krakowska piłka? To jest na pewno to, co ja nazywam piłką nożną. A czy ona jest bardziej krakowska od tej prezentowanej przez Cracovię? Z pewnością jest bardziej polska, bo w naszym zespole postawiliśmy na nieco inne proporcje przy budowie pierwszej drużyny.
Trener Michał Probierz, który przed laty prowadził z powodzeniem ŁKS, robi wszystko, żeby uchodzić za najbardziej kontrowersyjnego szkoleniowca ekstraklasy, a mecze z udziałem jego drużyny za wyjątkowe.
Z trenerem Michałem Probierzem jako rywalem każdy mecz jest prestiżowy uważa Kazimierz Moskal.
Jest kilka rzeczy do poprawienia w naszej grze i oczywiście skuteczność jest jedną z najważniejszych. Początek sezonu jest trudny, bo to dopiero początek i nie sposób ocenić potencjału rywali, ale dla nas to sprawa drugorzędna. Podchodzimy z respektem do przeciwnika, ale nasza drużyna nie ma się czego bać. Jesteśmy w stanie wygrać z każdym w tej lidze. Potrafimy grać w piłkę i staramy się to pokazywać na boisku powiedział pomocnik Łukasz Piątek.
Na drobny uraz po treningu narzeka Droljub Srnić, problemy ze zdrowiem ma również Jewhen Radionow, lecz pozostali zawodnicy, w tym Jan Grzesik, Wojciech Łuczak czy Ricardo Guima są już zdrowi.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Przestrzegam przed Probierzem, bo raz załatwił ŁKS jako trener, drugi raz jako Jagiellonia II ,a trzeci z transferami. Teraz też krąży wokół ŁKS-u bo ma swoich ludzi. Zresztą z oczu mu źle patrzy... ,jak dla mnie persona non grata. Oby tylko nasz Prezes Tomasz Salski nie dał się omamić tą "gwiazdą" w co po prostu wierzę, bo to mądry, skromny facet i pieniądze mózgu mu nie zalewają.

B
Biale Srodmiescie
2019-07-26T09:04:59 02:00, לאָדזש ספּאָרט קלוב:

א זייער טשיקאַווע באַגעגעניש פון צוויי פוטבאָל טימז מיט ייִדיש געשיכטע!

Luciu nauczył, język ojców nie jest ci obcy.

B
Białe Srodmiescie
2019-07-26T09:56:16 02:00, Białe Srodmiescie:

Chamy ze wsi, poszło na swoje wieś to my, a nie tu się brandzlujecie z zazdrości pod artykułem o ekstraklasowym Łódzkim Klubie Sportowym.

Materac wyć pierdzewianki.

2019-07-26T12:29:50 02:00, Anty ap eł-kałes:

Materac wyć?? Co to jidysz żydzie? Jesteśmy w Polsce więc się dostosuj do naszego języka. A teraz wyj dalej cwelu żydowski z Chechła. Pozwalam ci.

Ważne, ze zrozumiałeś, polutkowy skurwysynu.

A teraz dalej wyj ,możesz pozwalam ci dzidek

a
anty

ale tu pełno pogrobowców lutka rozenbauma

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-26T09:56:16 02:00, Białe Srodmiescie:

Chamy ze wsi, poszło na swoje wieś to my, a nie tu się brandzlujecie z zazdrości pod artykułem o ekstraklasowym Łódzkim Klubie Sportowym.

Materac wyć pierdzewianki.

Materac wyć?? Co to jidysz żydzie? Jesteśmy w Polsce więc się dostosuj do naszego języka. A teraz wyj dalej cwelu żydowski z Chechła. Pozwalam ci.

G
Gość
2019-07-26T12:15:11 02:00, JEBAC ŁKS:

JAZDA Z KURWAMI CRACOVIA JAZDA Z KURWAMI

weź dziecko kredki i ucz się malować szlaczków bo za miesiąc już do szkoły będziesz szedł,jeśli w ogóle wiesz co to jest szkoła?

G
Gość
2019-07-26T09:36:18 02:00, Gość:

cracovia was niemiłosierne zleje bidak złodzi

napisał bogacz z byczyny

J
JEBAC ŁKS

JAZDA Z KURWAMI CRACOVIA JAZDA Z KURWAMI

G
Gość
2019-07-26T09:04:59 02:00, לאָדזש ספּאָרט קלוב:

א זייער טשיקאַווע באַגעגעניש פון צוויי פוטבאָל טימז מיט ייִדיש געשיכטע!

nie pisz do mnie po widzewsku

G
Gość
2019-07-26T10:10:44 02:00, Prawowity:

Derby izraela.....

rts gks Katowice derby nieudaczników

G
Gość

będzie remis jak nic tak jak z Lechią miał być remis

G
Gość

Oglądać grę podopiecznych Kazia Moskala to czysta przyjemność. A jeszcze bardziej cieszy fakt że większość piłkarzy to Polacy dyrygowani przez Daniego. Mam nadzieję że do pomocy włączą się Pirulo i Guima.

G
Gość
2019-07-26T09:00:35 02:00, Reti:

Czy ŁKS już ma klubowy autokar ? Może warto się pochwalić jakimś zdjęciem ?!

My chodzimy ogladac widowisko sportowe i to raczej jest naturalna sprawa a ze chlopaki fajnie klepia to brakuje nam czasu na oglądanie autokarów. Natomiast w twoim przypadku jakby naturalne jest ze kręcą cie autokary wkoncu na czym miałbyś skupić swoja uwagę. Na grze nie bardzo bo remisy ciezko sie Ogląd a po za tym ost ŁKS.

Jeśli chce to dawaj na priv wysle ci pare autokarów np CRACOVIA Lecha itd a ty prosze wybierz ktory jest najfajniejszy

P
Prawowity

Derby izraela.....

W
Wiesiek rts
2019-07-26T09:00:35 02:00, Reti:

Czy ŁKS już ma klubowy autokar ? Może warto się pochwalić jakimś zdjęciem ?!

Daj im spokój z autokarem my mieliśmy odkryty i sam wiesz jak wyszło ! Niektórzy się śmieją że przez ten odkryty spadła na nas klątwa

Dodaj ogłoszenie