Cracovia - ŁKS 4:2. Kolejna porażka łodzian [zdjęcia]

bap
W szóstej kolejce piłkarskiej pierwszej ligi ŁKS przegrał w Krakowie z Cracovią 2:4 (2:2).

Po niespełna czterdziestu minutach spotkania łodzianie przegrywali 0:2. Później jednak ŁKS zerwał się do ataku i w odstępie dwóch minut zdobył dwa gole. Icha autorem był Konrad Kaczmarek.
Niestety, marzenia na dobry wynik prysły w 58 minucie. Po dośrodkowaniu Bernhardta piłka trafiła przed pole karne do Zejdlera, który ponownie dośrodkował w pole karne ŁKS, a tam Sławomir Szeliga przyjął ją na pierś i strzałem z półobrotu pokonał Wyparłę! Kilka minut przed końcem spotkania gospodarze zdobyli czwartego gola. Po przerwie łodzianie głównie asystowali na boisku, bo grę prowadziła Cracovia. Spotkanie zostało przedłużone o pięć minut. Zawodnicy często przekraczali przepisy, toteż w drugiej części pojedynku było sporo przerw w grze.
Trener Marek Chojnacki już w osiemnastej minucie dokonał pierwszej zmiany. Boisko opuścił kontuzjowany Jacek Kuklis. Łodzianie zajmują siedemnaste, przedostatnie miejsce w tabeli I ligi.
Cracovia - ŁKS 4:2 (2:2)
1:0 - Sławomir Szeliga (10), 2:0 - Edgar Bernhardt (38), 2:1 - Konrad Kaczmarek (44), 2:2 - Konrad Kaczmarek (45+1), 3:2 - Sławomir Szeliga (58), 4:2 - Vladimir Boljević (81)

ŁKS: Bogusław Wyparło, Nikołaj Borsukow, Jacek Kuklis (18, Michał Żółtowski), Daniel Brud, Artur Gieraga, Artur Golański (77, Dawid Sarafiński), Konrad Kaczmarek (71, Mateusz Stąporski), Paweł Kaczmarek, Paweł Sasin, Jakub Więzik, Damian Pawlak