Codziennie w redakcji, jutro w TVN

(pij)
Agnieszka Chmielecka z córką Gosią z Łęczycy.
Agnieszka Chmielecka z córką Gosią z Łęczycy. Maciej Stanik
Do grona uczestniczek XIX konkursu Najpiękniejsza Mama i Córka dołączyła wczoraj para z Łęczycy - Agnieszka Chmielecka z córką Gosią. Natomiast już jutro na antenie telewizji TVN, w porannym paśmie Dzień Dobry TVN (ok. godz. 10.40), wystąpią triumfatorki naszych ubiegłorocznych wyborów - Żaneta i Klaudia Karczewskie.

Opowiedzą telewidzom o naszym konkursie, jego atmosferze i przebiegu całej zabawy. Mamy nadzieję, że ośmielą inne mamy i córki do stanięcia w gronie pretendentek do tytułu Najpiękniejszej Mamy i Córki "Expressu Ilustrowanego" 2011. Na zwyciężczynie czeka wspaniała nagroda - czerwony jak logo naszej gazety opel corsa! Czekamy na kolejne kandydatki.
Agnieszka Chmielecka z córką Gosią z Łęczycy.
Zapisy do udziału w konkursie trwają do 29 kwietnia. Na mamy i córki chcące wziąć udział w naszej zabawie czekamy we wszystkie dni powszednie w godz. 15-18 w redakcji "Expressu Ilustrowanego" (Łódż, ul. ks. I. Skorupki 17/19, I piętro). Żeby zapewnić sobie uczestnictwo w wyborach, wystarczy złożyć nam wizytę (koniecznie razem - mama wraz córką), wziąć udział w krótkiej rozmowie i zapozować do zdjęcia. Zapraszamy! Więcej informacji dla kandydatek oraz listę punktów sprzedaży biletów na galę finałową wyborów (24 maja w Teatrze Wielkim w Łodzi), którego atrakcją będzie koncert Boney M., można znaleźć na www.expressilustrowany.pl. (pij)

Patronem XIX wyborów Najpiękniejszej Mamy i Córki jest TVN.

Wideo

Dodaj ogłoszenie