Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 52min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Codziennie pod nr 112 dzwonią desperaci!

ew
Codziennie operatorzy odbierają około 10 zgłoszeń dotyczących osób, które chcą odebrać sobie życie.
Codziennie operatorzy odbierają około 10 zgłoszeń dotyczących osób, które chcą odebrać sobie życie.
Cztery osoby, które zamierzały popełnić samobójstwo zgłosiły się wczoraj do godz. 16 pod numer alarmowy „112”. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że udało się ich odwieść od tego zamiaru. Tygodniowo dzwoni pod numer 112, prosząc o pomoc, ok. 50 osób.

* Z powodu nałogu Alkoholowego, Długów i zawodu Miłosnego

Są to zdesperowane osoby lub ich rodziny albo znajomi, którzy się dowiedzieli o zamiarze popełnienia samobójstwa, np. poprzez portal społecznościowy i starają lsię temu zapobiec. Ostatnio zadzwoniła obywatelka Gujany Francuskiej przebywająca w Łodzi, prosząc o ratunek dla kolegi, który chciał odebrać sobie życie w jej rodzimym kraju i ją o tym poinformował. Łodzianka szukała pomocy dla swojego syna, który chciał popełnić samobójstwo będąc za granicą.

Przyczyną prób samobójczych jest m. in. niemożność zerwania z nałogiem, długi, zawód miłosny. W tym roku pod „112” zgłoszono 1361 przypadków prób samobójczych.

Czytaj także w Expressie Ilustrowanym:
ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
POKEMON GO. POKEMON GO ANDROID, POKEMON GO PORADNIK, POKEMON GO PRZEDMIOTY
Pokemon Go. POKEMON GO android, POKEMON GO Polska, POKEMON GO PORADNIK
Od dziś Pokemon GO już w Polsce! Zobacz gdzie i jak... Gwiazda Euro 2016 poluje na pokemony [FILM]
Światowe Dni Młodzieży 2016. KIEDY? GDZIE? PROGRAM

Wideo

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

a
aaa

Oto właśnie przykład miłego słowa od obywatela. Nie przeraża Cię, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwają osoby z tak niskimi kwalifikacjami? Zaspokoją Twoją ciekawość. Wszyscy na 112 mamy wyższe wykształcenie. Niektórzy skończyli 2 fakultety. Kilka osób ma doktoraty. Przed rozpoczęciem pracy musieliśmy zdać trudny egzamin (aby zdać trzeba mieć ponad 90% poprawnych odpowiedzi), który jest powtarzany ci 3 lata. Faktycznie zastanawiamy się często nad zmianą pracy. Wiele osób już to zrobiło i wcale nie musiało długo szukać nowego zatrudnienia. Przydałoby się chociaż minimum wdzięczności i szacunku dla ludzi, którzy czuwają nad bezpieczeństwem innym, często kosztem własnych rodzin i własnego zdrowia

k
kac

Ten, który naprawdę chce się zabić, to się zabije i nikt mu w tym zamiarze nie przeszkodzi. Nigdzie nie będzie dzwonił tylko wykona na sobie wyrok. W większości przypadków dzwonią ludzie, którzy chcą pokazać bliskim, sąsiadom, znajomym itp. jacy to oni są pokrzywdzeni przez los. O swojej śmierci nawet nie myślą.

P
Pracuj

Rynek pracy jest otwarty, można poszukać czegoś lepszego jeśli ktoś nie jest zadowolony z pracy za 1800zl na rękę. A może jednak kwalifikacje nie pozwolą..

a
aaa

Żeby tylko 3 w 1. Niestety również lekarz prawnik strażak policjant i ... tak można wymieniać. I wszystko za super pensję 1800 na rękę plus 15 za noc. Bez dodatkowo płatnych dyżurów świątecznych i niedzielnych. A w gratisie mile słowa od obywateli

L
Lux Ferre

tyle ze pensja jedna...a odpowiedzialność duża.

z
zzz

dyspozytor,psycholog,negocjator

Dodaj ogłoszenie