Co robić w weekend w Łodzi? Są wycieczki po Łodzi i okolicy!

  Co robić w weekend w Łodzi? Są wycieczki po Łodzi i okolicy!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  Co robić w weekend w Łodzi? Są wycieczki po Łodzi i okolicy!
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Mirosław Malinowski

  W ten weekend odbędą się pierwsze po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wycieczki po Łodzi i okolicy. Na wszystkich obowiązuje konieczność utrzymania dwumetrowego dystansu od innych osób lub noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.
  Sobota
  • Centrum Turysty Księży Młyn zaprasza o godz. 15 na spacer po Księżym Młynie. Zgłoszenia mailem na adres [email protected] W jednym mailu mogą zapisać się maksymalnie 4 osoby. Ilość miejsc jest ograniczona, organizatorzy w mailu zwrotnym podadzą miejsce zbiórki.


  Niedziela
  • Klub Turystów Pieszych "Salamandra" zaprasza na wycieczkę na trasie: Łask – Ostrów – Ldzań – Pabianice. Do przejścia jest około 27 km. Zbiórka na Dworcu Łódź Kaliska przy kasach o godz. 9.05, ŁKA-Bus odjeżdża o godz. 9.23. Sam udział w wycieczce jest bezpłatny, ale trzeba kupić bilet na przejazd na miejsce startu i powrót.
  • Zielona Łódź zaprasza na wycieczkę rowerową. Zbiórka w parku im. Mickiewicza, na parkingu od ulicy Zgierskiej o godz. 12. Na trasie znajdą się obiekty zieleni położone w dolinach trzech łódzkich rzek (Sokołówki, Bzury i Łagiewniczanki). Do przejechania będzie około 20 km.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo