Co ma burmistrz Konstanatynowa Łódzkiego, Robert Jakubowski?

  Co ma burmistrz Konstanatynowa Łódzkiego, Robert Jakubowski?

  (LS)

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Co ma burmistrz Konstanatynowa Łódzkiego, Robert Jakubowski?
  1/2
  przejdź do galerii
  Nowy burmistrz Konstantynowa Łódzkiego, 41-letni Robert Jakubowski, złożył oświadczenie majątkowe. Jaki majątek posiada 41-latek?
  Włodarz Konstantynowa posiada 38 tysięcy złotych na koncie (to - podobnie jak wszystko niżej wymienione - współwłasność małżeńska). Para posiada także dom jednorodzinny o powierzchni 180 mkw. usytuowany na działce o powierzchni ponad 700 mkw. Wartość budynku wraz z działką zdaniem burmistrza to pół miliona złotych. Małżonkowie mają także 38-metrowe mieszkanie, o którego wartości burmistrz nie wspomina. W garażu Jakubowskich zaparkowane są także dwa samochody osobowe: 10-letnia honda civic z 1,4-litrowym silnikiem o wartości 25 tys. zł oraz 10-letni peugeot 3008 wart 29 tysięcy złotych.

  W 2018 roku Robert Jakubowski jako wicestarosta powiatu pabianickiego zarobił 149 tysięcy 548 złotych.

  Gospodarz Urzędu Miejskiego w Konstantynowie Łódzkim ma do spłacenia kredyt hipoteczny w banku PKO BP o wartości 485 tys. zł. Kredyt został zaciągnięty na 40 lat. Do spłaty zostało 409 tys. zł.

  Burmistrz Jakubowski ma także do spłacenia pożyczkę, którą wziął na rozwój firmy żony w Fundacji Inkubator w Łodzi w wysokości 60 tys.zł. Pożyczka została zaciągnięta na 5 lat. Do spłaty zostało 30 tys. zł.

  Przypominamy, że Robert Jakubowski jesienią tego roku wygrał w pierwszej turze wyborów samorządowych z Marcinem Młynarczykiem z Konstantynowskiego Porozumienia Samorządowego, czyli zaplecza dotychczasowego burmistrza Henryka Brzyszcza.

  Przed przeprowadzką do Urzędu Miejskiego w Konstantynowie 41-latek pełnił funkcję wicestarosty powiatu pabianickiego. Wcześniej kierował Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowe studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

  Zobacz też:

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kanzas

  Ona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Ma cukierki na rynek ale 2 lata i referendum będzie ludzie widzą jak jest i to mówią.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Chuj mnie to obchodzi

  Dnolald Rusk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Co on ma

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo