Ciekawy mecz. Andrespolia Krzysztofa Kamińskiego zagra z Widzewem

Łódzki Związek Piłki Nożnej opublikował już ramowy terminarz rundy wiosennej IV ligi łódzkiej.

Pierwsze w tym roku spotkania o czwartoligowe punkty zostaną rozegrane jeszcze kalendarzową zimą 13 i 14 marca. Andrespolia podejmie Jutrzenkę Warta.
W pierwszym meczu sparingowym drużyna Andrespolii Wiśniowa Góra wygrała z zespołem UKS SMS grającym w Centralnej Lidze Juniorów 2:0.

Mówi trener Krzysztof Kamiński: Pierwsza połowa była pod nasze dyktando. Bramkę strzelił Dominik Pramka w 15 minucie meczu. Przeciwnikowi udało się może dwa razy przedrzeć pod naszą bramkę. Drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo statycznie co wykorzystał przeciwni i w 5 minucie strzelił nam bramkę. Przeciwnik dokonał również wielu zmian i gra się wyrównała. W 65 minucie meczu drugą bramkę dla nas strzelił głową Sebastian Radzio.
Bardzo dobry mecz zaliczył Kurowski, rocznik 2002

Andrespolia: Rutkowski (Gredka) - W. Skawinski, Miasopust, Herman, Kurowski, Borowiec (Biernacki), Pramka (Felczak), Kosior, K. Skawiński, Staniewski, Radzio (Idzikowski)
Nie grali z powodu choroby: Fajks, Wilk, M Kopa
W drugim sparingu Andrespolia zagra z rezerwami Widzewa, w sobotę o godz. 11.15 Druga drużyna Andrespolii zagra z juniorami Widzewa.