Ciągnik przygniótł mężczyznę!

jed
Na terenie jednej z posesji w gminie Wartkowice we wtorek 23 sierpnia doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 82-letni mężczyzna po zakończeniu prac polowych wjechał na teren swojej posesji ciągnikiem rolniczym wraz z dopiętym pługiem i wysiadając pozostawił go z włączonym silnikiem.

Mężczyzna postanowił położyć kamień na części tylnej pługu aby maszyna nie zsunęła się ze skarpy. Najprawdopodobniej na skutek zbyt dużego pochylenia, ciągnik nagle zaczął staczać się w stronę pobliskiego pomieszczenie gospodarczego. Widząc to mężczyzna próbował jeszcze wskoczyć do ciągnika, aby wyłączyć pracujący silnik i wtedy zahaczył o wystające skiby pługu przewracając się na ziemię. Staczający się ciągnik najprawdopodobniej częściowo przygniótł znajdującego się tam 82-latka.

Na skutek zdarzenia mężczyzna doznał wielu urazów i został przewieziony karetką do szpitala w Łodzi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi poddębicka policja.

Kiedy otwarcie Biedronki przy ul. Pabianickiej? Rusza nowy sklep
ŻYCZENIA URODZINOWE. KRÓTKIE, ŚMIESZNE ŻYCZENIA URODZINOWE SMS
Numery kierunkowe w Polsce
Jaka jest średnia długość penisa
KRÓTKIE ŻYCZENIA NA URODZINY

[ZOBACZ TEŻ FILM Skrajnie wyczerpane, zaniedbane niemowlę trafiło do szpitala! (autor xnews/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Skrajnie wyczerpane, zaniedbane niemowlę trafiło do szpitala! (autor xnews/TVN24)