Chrobry Głogów - Widzew Łódź wynik meczu. Kolejna porażka łodzian!

(ww), (bart)
Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Chrobry Głogów vs. Widzew Łódź. Łodzianie mają teraz okazję na rehabilitacje po żenującym występie w ostatniej kolejce I ligi. Początek meczu o godz. 20:30.

Chrobry Głogów - Widzew Łódź na żywo

strona wymaga odświeżania

CHROBRY GŁOGÓW3
WIDZEW ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU - Widzew przegrywa w Głogowie z Chrobrym 0:3. Doznał więc drugiej porażki w tym sezonie. Najgorsze, że nie ma specjalnych powodów do optymizmu. W środę o 19.10 derby Łodzi przy al. Piłsudskiego.
90+1 min - GOOOLLL. Tym razem uderza Lebedyński, piłka ociera się o nogę Stępińskigo, a Pawłowski tylko patrzy, jak wpada do bramki. Chrobry-Widzew 3:0.
90 min - Sędzia przedłuża mecz co najmniej o cztery minuty.
89 min - Zmiana w Chrobrym. Schodzi Mandrysz, wchodzi Michał Michalec.
88 min - Czubak główkuje minimalnie obok słupka.
87 min - Świetna akcja Fundambu. W polu karnym próbuje strzelać Czubak, a potem Kun.
84 min - Zamieszanie po rożnym. Ostatecznie niecelnie uderza Nowak.
82 min - Zmiana w Chrobrym. Schodzi Bryja, wchodzi Damian Piotrowski.
81 min - Żółta kartka dla Poczobuta.
81 min - Zablokowane uderzenie Kuna.
80 min - Faul na Robaku.
77 min - Żółta kartka dla Stępińskiego za faul na Bryle.
75 min - Ładna akcja Fundambu, zakończona podaniem do Czubaka. Ale ten jest na spalonym.
71 min - Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Za Kolenca wchodzi Marcel Ziemann, natomiast za Kowalczyka Mikołaj Lebedyński.
71 min - Dośrodkowanie Stępińskiego.
69 min - Ostatnia zmiana w Widzewie. Młodzieżowiec za młodzieżowca. Czubak zmienia Ameyawa.
66 min - Kolejne dwie zmiany w Widzewie. Krystian Nowak za Rudola oraz Dominik Kun za Ojamę.
64 min - Dwie dobre interwencje Pawłowskiego. Najpierw po strzale Mandrysza, potem po uderzeniu Kowalczyka.
63 min - Strzał Kosakiewicza z wolnego, ale Bieszczad spokojnie interweniuje.
60 min - Po dośrodkowaniu Kosakiewicza ładnie główkuje Fundambu, jednak Bieszczad ponownie na posterunku.
59 min - Indywidualna akcja Robaka, zakończona precyzyjnym uderzeniem. Ale Bieszczad odbija piłkę.
57 min - Dwie zmiany w Widzewie. Fundambu za Michalskiego, Patryk Mucha za Możdżenia.
53 min - GOOOLLL. Akcja Maksymiliana Banaszewskiego. Pasywnie zachowuje się Poczobut, w efekcie Banaszewski uderza. Wprawdzie piłka odbija się jeszcze od głowy Tanżyny, ale Pawłowski znów mógł zachować się lepiej. Chrobry-Widzew 2:0.
53 min - Kosakiewicz dośrodkowuje z wolnego, ale nic z tego nie wynika. Próbuje główkować Rudol.
50 min - Żółta kartka dla Możdżenia.
49 min - Żółta kartka dla Kolenca po faulu na Ojamie.
48 min - Niecelne uderzenie Patryka Bryły.
46 min - Róg dla Widzewa.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Chrobry prowadzi z Widzewem 1:0. Oba zespoły bez zmian.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Chrobry prowadzi z Widzewem 1:0. Byłby remis, ale kolejny poważny błąd popełnił w bramce Pawłowski. Czy Widzew będzie stać na odrobienie strat? Chrobry-Widzew 1:0.
45+1 min - Żółta kartka dla Jarosława Ratajczaka.
45 min - Interwencja Pawłowskiego.
43 min - Najpierw strzela Mateusz Możdżeń, następnie Robak. Ale Bieszczad jest na posterunku.
43 min - Dośrodkowanie Kosakiewicza.
41 min - Praznovsky fauluje Robaka. Wolny z ponad 30 metrów, ale fatalna centra Kosakiewicza.
40 min - Zamieszanie w polu karnym gości. Ostatecznie Pawłowski łapie piłkę.
39 min - Strzał Henrika Ojamy, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Bieszczada.
35 min - Faul Poczobuta na Mandryszu.
33 min - Żółta kartka dla Kamila Juraszka za faul na Michalskim.
32 min - Interwencja Bieszczada po centrze Stępińskiego.
29 min - Michalski na spalonym.
26 min - Faul Kowalczyka na Kosakiewiczu.
24 min - Słabiutki okres gry w wykonaniu łodzian.
22 min - Beznadziejna centra Bartłomieja Poczobuta.
20 min - Faul Sebastiana Rudola.
19 min - Niepewna interwencja Pawłowskiego.
19 min - Zablokowany strzał Roberta Mandrysza.
18 min - Przez kilka minut Widzew próbował atakować, ale bez efektu.
15 min - Po centrze Stępińskiego Ameyaw główkuje, a Kacper Bieszczad broni.
13 min - Robak na spalonym.
11 min - Wymarzona okazja gości. Robak prostopadle podaje do Michaela Ameyawa, a ten w sytuacji sam na sam technicznie ,,podcina" piłkę nad bramkarzem. Niestety, futbolówka mija słupek.
9 min - Tym razem uderza niecelnie Damian Kowalczyk.
7 min - To ewidentny błąd golkipera łodzian.
7 min - GOOOLLL. Jan Kolenc uderza z dystansu. Piłka skozłowała przed Pawłowskim i wpadła po jego rękach do siatki. Chrobry-Widzew 1:0.
6 min - Wyraźnie słychać dopingujących kibiców widzewiaków.
4 min - Pierwszy celny strzał w spotkaniu. Pawłowski broni.
4 min - Pierwszy róg w meczu. Dla gospodarzy.
3 min - Wojciech Pawłowski piąstkuje.
2 min - Nerwowy początek z obu stron.
POCZĄTEK MECZU - Rozpoczyna się mecz Chrobry-Widzew.

Godz. 20:30 - Kapitanowie to Marcin Robak (Widzew) i Michał Ilków-Gołąb (Chrobry).

Godz. 20:28 - Gospodarze zagrają w pomarańczowo-czarnych strojach, goście na czerwono.

Godz. 20:20 - Będzie to trzecie spotkanie obu drużyn o stawkę. Przed kilkoma laty też walczyły w pierwszej lidze. W Głogowie Chrobry zwyciężył 3:2, zaś w Byczynie padł remis 1:1.

Godz. 20:17 - W miniony weekend oba zespoły pauzowały. Rozegrały jednak starcia sparingowe. Widzew zremisował z Rakowem Częstochowa 2:2 (dwa gole Karola Czubaka), zaś Chrobry zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1 (bramka Olivera Praznovskiego).

Godz. 20:13 - W porównaniu do poprzedniego meczu o punkty (1:4 z Radomiakiem Radom) trener Widzewa Enkeleid Dobi dokonał dwóch zmian w wyjściowym składzie. Za Merveille'a Fundambu zagra Mateusz Michalski, natomiast za Petara Mikulicia pojawi się Patryk Stępiński.

Godz. 20:09 - Skład Chrobrego: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Juraszek, Praznovsky, Ratajczak – Bryła, Cywka, Kolenc, Mandrysz, Banaszewski – Kowalczyk.
Rezerwowi: Makuchowski – Michalec, Antochów, Ziemann, Piła, Piotrowski, Machaj, Lebedyński

Godz. 19:20 Skład drużyny Widzewa na mecz z Chrobrym:
Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Stępiński – Ojamaa, Możdżeń, Poczobut, Ameyaw – Michalski, Robak
Rezerwowi: Mleczko – Grudniewski, Nowak, Becht, Mucha, Mąka, Kun, Fundambu, Czubak

Godz. 18:44 - Łodzianie rozpoczną dziś drugą kolejkę I ligi. Poniżej aktualna tabela...

Godz. 18:40 - Dziś piłkarze Widzewa zmierzą się w Głogowie z Chrobrym (początek 20.30). Poniżej kadra Widzewa, która pojechała na ten mecz.
Bramkarze: Miłosz Mleczko, Wojciech Pawłowski;
Obrońcy: Filip Becht, Michał Grudniewski, Łukasz Kosakiewicz, Krystian Nowak, Sebastian Rudol, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna;
Pomocnicy: Michael Ameyaw, Merveille Fundambu, Henrik Ojamaa, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń, Patryk Mucha, Bartłomiej Poczobut, Daniel Mąka;
Napastnicy: Karol Czubak, Marcin Robak.