Chrobry Głogów ŁKS Łódź na żywo online. ŁKS znów nie sprostał oczekiwaniom i wraca z Głogowa bez punktów

Znów słaby występ piłkarzy ŁKS. Szansa na bezpośredni awans powoli się oddala.

Chrobry ŁKS na żywo online

Wynik meczu Chrobry ŁKS 1:0

- Czujemy rozgoryczenie i zdenerwowanie, mieliśmy okazje, ale wracamy do Łodzi bez punktów - mówił po meczu Jan Sobociński.
ŁKS przegrał, bo grał w piłkę tylko i wyłącznie w środku pola. Im bliżej bramki rywala, tym było gorzej. Pokłady nieszczęścia spotkały Sekulskiego, który sam mógł strzelić trzy gole. Niestety, nie udało się wygrać, choć szczęście uśmiechało się do łodzian, bo przecież Chrobry nie wykorzystał karnego. Więcej mamy prawo wymagać od drużyny, która była wiceliderem tabeli i chce bezpośrednio awansować. Komplikuje się sytuacja ŁKS.

Koniec meczu
90+5 min. Sekulski w idealnej sytuacji trafił w Leszczyńskiego
90+5 min. Dominguez strzelał i trafił w Ricardinho.
90+4 min. Piękna akcja Ziemanna i strzał w spojenie bramki Malarza
90+3 min. Sekulski z wolnego ponad bramką Chrobrego
90+3 min. Wolny dla ŁKS przed linią pola karnego Chrobrego. Bougaidis ukarany żółtą kartką po faulu na Dąbrowskim
90+2 min. Zmiany w Chrobrym. Za Lebedyńskiego oraz Cywkę wchodzą Kowalczyk i Michalec
90 min. Sędzia przedłuża mecz o 5 minut
89 min. Piłka w bramce gospodarzy, ale Sekulski faulował bramkarza Chrobrego. Gola nie ma
88 min. Wracający Ricardinho faulował Piłę i został ukarany żółtą kartką
88 min. Mandrysz za Machaja w Chrobrym
87 min. Sekulski odebrał piłkę rywalom, podał do Pirulo, ale ten kiwał się z czterema piłkarzami Chrobrego i stracił piłkę. Bez sensu
85 min. Wolski wygrał pojedynek z Piłą. ŁKS zaczyna atak
83 min. Piłka po wrzutce z rogu strzelał nogą zza pola karnego, na szczęście dla łodzian nie trafił do bramki Malarza
82 min. Chrobry w ataku, piłkarze ŁKS wybili piłkę na róg
79 min. Piąta zmiana w ŁKS. Sajdak za Tosika, który nie jest w stanie kontynuować gry po urazie
77 min. Dośrodkowanie do Sekulskiego, ten zamiast strzelać chciał wycofać piłkę głową, ale do nikogo
76 min. Znów Sekulski zmarnował doskonałą okazję. Po dośrodkowaniu był sam przed bramką Chrobrego, ale łodzianin strzelił głową obok słupka
75 min. Trener Mamrot uważa, że Sekulski był faulowany i nie może pogodzić się z decyzją sędziego. Zostaje ukarany zostaje żółtą kartką
73 min. Sekulski atakował w sytuacji sam na sam z bramkarzem Chrobrego, ale nie trafił w piłkę! To powinien być gol. Doskonałym podaniem do Sekulskiego popisał się Ricardinho
72 min. Pirulo strzelał z wolnego zza linii pola karnego - ponad bramkę
70 min. Po rzucie sędziowskim, obrońca Chrobrego zagrał nogą i głową i podał do bramkarza, za dwa zagrania ukarany żółtą kartką
69 min. Po ostrym starciu przerwa na interwencję lekarzy
68 min. Kontra ŁKS przerwana przez Bougaidisa
67 min. Zmiana w ŁKS. Wchodzi Sekulski za Rygaarda
66 min. Ziemann do Lebedyńskiego, w ostatniej chwili obrońcy ŁKS zablokowali tę akcję. To Chrobry jest bliżej strzelenia gola
64 min. Tosik ostro faulowany przez Cywkę
60 min. Ricardinho do Gryszkiewicza, młody napastnik ŁKS nie przyjął piłki
59 min. Zmiany w ŁKS. Za Trąbkę wszedł Dominguez, za Janczukowicza - Gryszkiewicz.
57 min. Gol dla Chrobrego. Po wrzutce z rogu piłki nie sięgnęli Marciniak i Dąbrowski, natomiast głową uderzył Lebedyński i trafił do siatki
57 min. Sobociński wybił piłkę na róg
56 min. Janczukowicz na spalonym
55 min. Pirulo traci piłkę w pojedynku z Piłą. Młodzieżowiec Chrobrego wyróżniającym się graczem meczu
53 min. Pirulo zatrzymany ostro przy wyprowadzaniu kontry. Dwie żółte kartki dla gospodarzy - Machaja i Cywki. Machaj ukarany za faul, a Cywka z podnoszenie łodzianina na siłę z murawy
51 min. Kontra Chrobrego, w ostatniej chwili wślizgiem zablokował strzał Ziemanna
50 mn. Chrobry atakuje, wrzutki gospodarzy wywołują zamieszanie w polu karnym ŁKS
48 min. Wolski faulowany w środku
47 min. Chrobry zaczął od ataków, piłkarze ŁKS przyczajeni
46 min. Druga połowa rozpoczęta. Jedna zmiana w ŁKS - Tosik za Rozwandowicza.
Piłkarze ŁKS grają lepiej, mają więcej z gry, ale zbyt rzadko łodzianie strzelają na bramkę gospodarzy. Na szczęście dla ełkaesiaków, Machaj nie wykorzystał jedenastki. Będą emocje w drugiej połowie.
Koniec pierwszej połowy
45+1 min. Po rogu Leszczyński wybił piłkę
45 min. Wolski dobrze dośrodkował Bougaidis wybił piłkę na róg.
42 min. Nie ma gola. Machaj trafił z jedenastki w słupek. Szczęście dopisało ŁKS i Malarzowi
41 min. Karny dla Chrobrego. Malarz wyszedł daleko prawie pod linię końcową pola karnego i podciął atakującego Piłę. Czy był faul? Kontrowersyjna decyzja sędziego. Malarz nawet nie jest ukarany kartą żółtą
40 min. Podanie do Malarza i wybicie nogą naszego bramkarza, daleko, ale do nikogo
39 min. Po wrzutce w pole karne piłka doleciała do Marciniaka, który chciał ponownie dośrodkować, ale kopną na wiwat
37 min. Cywka po dynamicznym ataku strzelił na bramkę ŁKS, ale piłka przeleciała kilkanaście metrów obok słupka
36 min. Dąbrowski wybił na uwolnienie
34 min. Pirulo biodrem niczym hokeista zaatakował rywala - faul
33 min. Marciniak dośrodkował tym razem po ziemi, piłka nie przeszła obrońców gospodarzy
32 min. Machaj z wolnego wrzucił piłkę w pole karne ŁKS, Dąbrowski wybił piłkę
31 min. Kolec faulowany przez Trąbkę przy bocznej linii
29 min. Cywka faulował Rozwandowicza w środku pola
28 min. Okres przewagi Chrobrego, ełkaesiacy wybijają piłkę
26 min. Piła ostro strzelił z 18 metrów, Malarz efektowną paradą wybił piłkę na róg. Łodzianie wybili piłkę
24 min. Wrzutki w pole karne Chrobrego nie przynoszą efektu w postaci strzału na bramkę
21 min. ŁKS przeważa, ma więcej z gry, jest częściej przy piłce
19 min. Róg dla ŁKS. Obrońcy gospodarzy pozwolili piłce wyjść na aut bramkowy
19 min. Stolc próbował strzelać z 20 metrów, piłka zablokowana przez łodzian
17 min. Koronkowa akcja Rygaard - Ricardinho, Wolski za mocno dośrodkowuje
15 min. Dobra wrzutka Marciniaka, obrońcy Chrobrego górą, wybili piłkę
13 min. Ziemann strzelał z narożnika pola karnego, Malarz łapie piłkę
11 min. Duża przewaga ŁKS, łodzianie cały czas na połowie gospodarzy
10 min. ŁKS atakuje. Pirulo strzelał zza linii pola karnego, Leszczyński łapie
8 min. Rozwandowicz podbijając piłkę dwa razy głową został ostro zaatakowany przez obrońcę w polu karnym Chrobrego. Łodzianie domagali się karnego, lecz sędzia uznał inaczej. Praznovsky nie trafił w piłkę, tylko powalił ełkaesiaka. Powinien być karny dla ŁKS
7 min. Ostry faul na Rozwandowiczu
5 min. Wypuszczony w bój Ricardinho faulował atakującego go obrońcę
4 min. Faul na Pirulo przed polem karnym Chrobrego. Rygaard wrzucił piłkę do koszyczka Leszczyńskiego
2 min. Ziemann trącił piłkę głową, piłka minęła bramkę ŁKS.
2 min. Malarz interweniuje poza polem karnym, wybił piłkę nogą na aut
1 min. Gramy. ŁKS ostro zaatakował w pierwszej akcji, piłka wyszła na aut bramkowy
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego odłożony w czasie, bo w siatce bramki widoczna jest dziura. Trzeba ją załatać. Bramka Arka Malarza jest naprawiana. Usterka naprawiona - można grać.
Powitanie kapitanów już na środku boiska.

Trener ŁKS Ireneusz Mamrot: Ostatnio byłem tutaj jako trener Polonii Trzebnica. Mam dobry nastrój, spóźniłem się na wywiad, oby taki mój nastrój był też po meczu. Maciej Wolski jest w pierwszym składzie, nie ma drugiego dna, oczekiwałem od Maćka więcej w meczu z Radomiakiem, ale dziś też dostał szansę. Wierzę, że zaliczy dobry występ w Legnicy.

Trener Chrobrego, Ivan Djordjević mówił przed meczem: Jesteśmy w sytuacji średniej - ani na górze, ani na dole tabeli. Chcemy zagrać w ostatnich meczach po prostu dobrze. Każdy zawodnik będzie miał szansę pokazania się. Od tych występów zależy ich przyszłość. Oby mecz był atrakcyjny dla kibiców.

Mecz poprowadzi sędzia Sylwester Rasmus (Toruń). Sędzią bocznym jest Paulina Baranowska, która dziś obchodzi urodziny.
W Głogowie jest pochmurno, deszczowo - zapalone są jupitery nad boiskiem

Trener Ireneusz Mamrot dokonał trzech zmian w składzie ŁKS w porównaniu do meczu z Radomiakiem: Trąbka za Domingueza, Sobociński za Morosa, Wolski za Nawotkę.

ŁKS zagra w składzie: Arkadiusz Malarz - Maciej Wolski, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Adam Marciniak - Pirulo, Mikkael Rygaard, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Trąbka, Piotr Janczukowicz - Ricardinho. Trener: Ireneusz Mamrot.

Skład Chrobrego: Rafał Leszczyński - Michał Ilków Gołąb, Oliver Praznovsky, Mavroudis Bougaidis, Przemysław Stolc, Tomasz Cywka, Jaka Kolenc, Marcel Ziemiann, Mateusz Machaj, Dominik Piła, Mikołaj Lebedyński. Trener: Ivan Djurdjević.

Chrobry jest środku tabeli z dorobkiem 33 punktów i może już spokojnie oczekiwać końca rozgrywek. ŁKS wciąż chce bezpośrednio awansować do ekstraklasy i wciąż ma na to szansę. Trzeba jednak zacząć regularnie wygrywać nie tylko na własnym boisku, ale również na wyjazdach.