Chemik Police-Grot Budowlani. Jednostronny pojedynek i szybka porażka łodzianek

Trzymamy kciuki za dziewczyny z Grot Budowlanych
Trzymamy kciuki za dziewczyny z Grot Budowlanych paweł łacheta
Nie ulega wątpliwości, że to właśnie niedzielne spotkanie w Policach między Chemikiem a Grot Budowlanymi zapowiadało się najciekawiej ze wszystkich meczów trzynastej kolejki ekstraklasy siatkarek.

Mecz na szczycie siatkarskiej ligi nie przyniósł spodziewanych emocji. Mistrzynie łatwo ograły srebrne medalistki. Pojedynek zaczął się od prowadzenia gospodyń 3:0. Łodzianki doprowadziły do stanu 5:5. Potem 9 punktów zdobył Chemik i było po secie.
Drugi set nie był już tak jednostronny. Przyjezdne walczyły. Było nawet 19:19, ale końcówka należała do mistrzyń Polski. W trzecim secie łodzianki prowadziły 7:4. I na więcej nie było już je stać. Mecz trwał tylko 80 minut.

Chemik Police – Grot Budowlani 3:0
(25:14, 25:22, 25:19),
Grot Budowlani Łódź: Cutura, Polańska, Kąkolewska, Grobelna, Vincourova, Grajber, Witkowska (libero) oraz Polak.