Centrum handlowe Galeria Łódzka zmienia się na wiosnę. Efekty metamorfozy będzie można podziwiać w maju

Artykuł sponsorowany
materiały promocyjne
Jedno z najpopularniejszych centrów handlowych, Galeria Łódzka, wraz z wiosną przechodzi metamorfozę. Zmiany są wprowadzane na każdym piętrze obiektu, modernizacji ulegnie także fasada.

– Galeria Łódzka to pierwszy tego typu obiekt handlowy w Łodzi – mówi jej dyrektor Beata Stefańska. – Wraz z upływającym czasem nasze centrum ewoluuje. Zmiany dotyczą nie tylko oferty handlowej, ale również designu wnętrz. Zależy nam, aby odwiedzający nas klienci czuli się komfortowo, zarówno podczas zakupów, w przerwie na lunch czy spotkania w strefie wypoczynkowej.

Modernizację podzielono na trzy etapy. Pierwszy z nich zakładał przebudowę strefy gastronomicznej, demontaż kasetonów sufitowych i posadzek, redekorowanie ścian czy mniej widoczne, ale nie mniej ważne, prace w ramach nowej instalacji elektrycznej. Najbardziej spektakularna zmiana dotyczyła usunięcia fontanny na poziomie -1.

– Spokojnie, nasze żaby nie znikną – uspokaja dyrektor Stefańska. – Znaleźliśmy dla nich nową, zaskakującą przestrzeń, która pozwoli na większą interakcję z przyjaznymi płazami.

W pasażach oraz korytarzach prowadzących na parkingi pojawią się m.in. tapety w stonowanych kolorach, graficzne wzory, miedziane panele. Finalny efekt będzie można podziwiać w maju.

Dodaj ogłoszenie