„Cenos Banditos” w Sukcesji

Materiał informacyjny
Na wyjątkowy Black Weekend zaprasza Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja. Wyjątkowy, bo w meksykańskim stylu. W najbliższy piątek i sobotę, 29 i 30 listopada, odwiedzających czeka nie tylko święto zakupów z niesamowitymi promocjami i rabatami, ale też mnóstwo dodatkowych atrakcji, organizowanych pod hasłem „Cenos Banditos”.

Przez dwa dni każdy będzie miał niepowtarzalną okazję sprawdzenia swoich umiejętności w strącaniu tradycyjnej latynoskiej piniaty, w której zostaną ukryte cenne nagrody. Aby je zdobyć, wystarczy zrobić w Sukcesji zakupy za minimum 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), podjąć wyzwanie i spróbować rozbić piniatę. Do trzech razy sztuka.

W sobotę w pasażu Sukcesji rozbrzmiewać będą gorące latynoskie rytmy. Zespół rodowitych muzyków meksykańskich El Mariachi Los Amigos, w oryginalnych strojach i kapeluszach sombrero, zagra i zaśpiewa popularne przeboje, jak np. „Guantanamera” czy „La Bamba”. Animacje taneczne zapewni natomiast szkoła tańca TONDance. Pierwsi amatorzy porywających tańców dostaną w prezencie kapelusze sombrero. Zespół wystąpi w godz. 12, 13 i 14, a animacje odbędę się w godz. 12, 13 i 14 na scenie Sukcesji (poziom -1).

Pociechy towarzyszące rodzicom nie powinny narzekać na nudę. Jak w każdą sobotę na bajkowej scenie Sukcesji (tym razem wyjątkowo o godz. 11) czeka na nie przedstawienie – wprawdzie nie meksykańskie, ale za to uwielbiane przez najmłodszych, czyli „Przygody Koziołka Matołka”. A po spektaklu, od godz. 10 do 20 na poziomie -1, maluchy będą mogły zająć się robieniem masek w stylu latynoskim lub oddać się w ręce speca od malowania buziek. Specjalnie dla dzieci przyjedzie też nieustraszony i szlachetny Zorro, który chętnie zapozuje do wspólnych zdjęć i obdaruje każdego malucha słodką niespodzianką.

Do tego jedynego w roku weekendu szykują się sklepy w Sukcesji. Wybrane przykłady promocji: Rossmann – rabaty do 70% na damskie i męskie zapachy, Monnari - do 50% na cały asortyment, Pako Lorente – rabaty do 70% na większość asortymentu, Diverse - 30% na wszystko z wyjątkiem kolekcji Dext Dakar, C&A – do 50% na wybrane produkty, Cropp – do 40% na oznaczony asortyment, Villaro - 30% na nową kolekcję, Sportissimo – rabaty do 70%, Time Trend - do 80% na wybrane modele zegarków, Drogerie Natura – rabaty do 70%, CCC - 20% rabatu na produkty nieprzecenione, Excellent Office - 15% na produkty marek Waterman i Faber-Castell, Home & You - druga rzecz za 10 zł, 5.10.15. - rabaty powyżej 50%, Esotiq - 40% na wszystkie nieprzecenione produkty, OVS - rabaty do 50%, W.Kruk - 20% na białe kamienie, akcesoria i biżuterię w białej oprawie, Lavard - 20% na cały asortyment, DlaSpania - 25% rabatu na wybrane materace Perdormire i 20% na kołdry i poduszki Klinmam, Briju – 25% rabatu na zakup drugiego produktu i 50% na trzeci, T-mobile - wybrane urządzenia w ofercie abonamentowej taniej nawet o 299 zł, Księgarnie Świat Książki -50% na drugą książkę.

Bliższe informacje o rabatach i wydarzeniach organizowanych w ramach meksykańskiego Black Weekendu są dostępne na stronie www.sukcesja.eu.

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: „Cenos Banditos” w Sukcesji - Dziennik Łódzki