CELTIC VS BAYERN NA ŻYWO. CELTIC BAYERN STREAM ONLINE. CELTIC BAYERN 31.10 TRANSMISJA NA ŻYWO

ww
CELTIC BAYERN GDZIE MECZ NA ŻYWO. LIGA MISTRZÓW 31.10 CELTIC BAYERN STREAM ONLINE. BAYERN VS CELTIC STREAM ONLINE. Bayern dmucha na zimne Nie wziął zmęczonego Roberta Lewandowskiego na dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów. U siebie Bayern pokonał Celtic 3:0.

WYNIK MECZU CELTIC - BAYERN 1:2

77' GOOOOL BAYERN PROWADZI! Barcelona w opałach,
73' GOOOOOL dla Celticu! McGregor!
59' Rzut rożny dla Bayernu ale wybita piłka. Teraz Bayern zamknął gospodarzy na ich połowie.
CELTIC BAYERN WYNIK MECZU 0:1
53' Teraz na spalonym Vidal.
46' Trwa druga połowa.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
WYNIK MECZU Celtic vs Bayern 0:1

41' Znów ładna akcja Celticu, jednak strzał zablokowany.
30' Stuprocentowa akcja Celticu i zabrakło centymetrów a byłby remis. CELTIC - BAYERN 0:1
WYNIK MECZU CELTIC - BAYERN 0:1
22' GOOOOOOOL. COEMAN wykorzystuje błąd obrony i puszcza szczura w prawy róg!
20' Kombinacyjna akcja Bayernu i tylko rzut rożny.
16' Strzał napastnika Celticu ale tuż obok słupka. Bayern w opałach.
CELTIC vs BAYERN 0:0
14' Kolejna ładna akcja gospodarzy i znów niecelne dośrodkowanie. Celtowie są dziś groźni.
7' Celtic odważnie, ale muszą uważać na groźne kontry.
CELTIC - BAYERN WYNIK MECZU 0:0
5' Celtic teraz powinien prowadzić. Ale koszmarny kiks piłkarza z Glasgow.
4' CELTIC atakuje już na połowie Bayernu.
1' Rozpoczął się mecz!

ZA CHWILĘ ROZPOCZNIE SIĘ MECZ CELTIC GLASGOW - BAYERN MONACHIUM
Teraz Hymn Ligi Mistrzów.

ZOBACZ: OLYMPIAKOS - BARCELONA LIVE

GDZIE OBEJRZEĆ CELTIC - BAYERN?

Mecz LIGI MISTRZÓW między Celtic Glasgow vs Bayern Monachium można będzie obejrzeć w telewizji CANAL PLUS o godzinie 20.45. Celtic Glasgow - Bayern Monachium stream online za darmo. Oczywiście będzie można obejrzeć za darmo, jest kilka streamów internecie le trzeba pamiętać, że są one nielegalne.

TABELA LIGA MISTRZÓW CELTIC vs BAYERN

1. PSGM. 3PKT. 9BR. 8-1
2. Bayern366-3
3. Celtic333-8
4. Anderlecht300-10

Robert Lewandowski nie znalazł się w kadrze Bayernu Monachium na dzisiejszy mecz Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow (godz. 20.45). - To środek ostrożności, trener nie chce ryzykować - stwierdził szef mistrza Niemiec, Karl-Heinz Rummenigge.

CELTIC VS BAYERN 31.10 LIVE STREAM

Kapitan reprezentacji Polski opuścił boisko w pierwszej połowie sobotniego spotkania z RB Lipsk (2:0), w którym strzelił 10 bramkę w rozgrywkach. Wygląda na to, że Robert dostał wolne, żeby być w pełni sił na prestiżowy sobotni pojedynek z Borussią Dortmund (18.30). Spotkanie z Celtikiem będzie pierwszym, jakie Robert Lewandowski opuści w obecnym sezonie. Do tej pory Polak niemal zawsze grał w pełnym wymiarze czasowym. Wyjątkiem - oprócz ostatniego meczu z RB Lipsk - były starcia z Schalke Gelsenkirchen (3:0) w lidze i Chemnitzer FC (5:0) w Pucharze Niemiec. Mecz z Celtikiem będzie dopiero ósmym w zawodowej karierze, który „Lewy” opuści z powodu kontuzji.

BAYERN CELTIC NA ŻYWO RELACJA

„Lewego” zastąpi 18-letni Manuel Wintzheimer, który w 15 meczach Bayernu U-19 zdobył 19 goli

- Ten sezon jest dla mnie naprawdę trudny. Dla Bayernu i reprezentacji Polski gram co trzy dni od samego początku. Żaden piłkarz nie może grać mecz w mecz po dziewięćdziesiąt minut, ale w tym momencie nie mamy wyjścia. Nie ma zmiennika na moją pozycję - żalił się w rozmowie z „Bildem”. Polak rozegrał dla Bayernu i reprezentacji 20 spotkań w ciągu 84 dni, spędzając na boisku aż 1733 minuty.

celtic bayern na żywo

- Robert musi zacząć się troszeczkę mądrze zarządzać. Ekonomia sukcesu - podkreśla prezes PZPN - Zbigniew Boniek.

CELTIC BAYERN WYNIK MECZU

Do Glasgow poleciał inny z kontuzjowanych ostatnio zawodników, Kingsley Coman. Kadra Bayernu na mecz z Celtikiem Glasgow prezentuje się następująco: Ulreich, Starke, Suele, Hummels, Thiago, Martinez, Robben, James, Rafinha, Boateng, Rudy, Vidal, Tolisso, Alaba, Coman, Kimmich, Friedl, Fruechtl, Wintzheimer.