Nasza Loteria

Celebryci w akcji. Dowbor nie będzie zadowolona z wypowiedzi Lipińskiej

Jan Hofman
Jan Hofman
Zapewne Państwo też bardzo lubicie te rozkoszne obrazki, kiedy na jakimś spotkaniu, gali, pokazie czy modnym obecnie określeniu - evencie - widać sceny, na których celebryci ściskają się niezwykle serdecznie.

Następnie z wielką atencją przedstawiciele show-biznesu poklepują się po plecach, pięknie uśmiechają, prezentując przy okazji bielutkie, niczym mleko uzębienie.

Coś się nam jednak wydaje, że te sielskie z pozoru obrazki, nie są aż tak słodkie, jakby się to wszystkim wydawało.
Blanka Lipińska to autorka erotycznej trylogii „365 dni”, która przyniosła jej rozpoznawalność i spore pieniądze. Choć nie wszyscy cenią jej twórczość, to ona zdaje się tym nie przejmować i chętnie wchodzi w polemikę ze swoimi krytykami. Ostatnio wdała się w szermierkę słowną z Katarzyną Grocholą.

Niedawno Lipińska wbiła też szpilę Katarzynie Dowbor. A miało to miejsce w trakcie chwalenia się inwestycją, czyli kupnem domku na wsi. - Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było superprzytulnie. Nie w stylu Lipińskiej - napisała. Później wdała się w rozmowę z internautami. Jeden z nich spytał, czy zdoła się do niego wprowadzić przed świętami. Kiedy usłyszał negatywną odpowiedź, to zasugerował, że szef budowy powinien poprosić o pomoc Katarzynę Dowbor i za pięć dni będzie miała remont skończony.

Lipińska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.
- Mhm, a za 10 chałupa się rozleci - odpowiedziała, jasno sugerując brak jakości pracy w ekipie programu.

Cel. Remont domu w pięć dni
Warto podkreślić, że jednym z kryteriów przyjmowania zgłoszeń do programu „Nasz nowy dom” jest wielkość budynku. Nie może on być za duży, aby ekipa zdążyła wykonać metamorfozę domu w pięć dni.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czapka Mikołaja na wieży ratuszowej w Głogowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany