Całonocny protest przed KPRM

Maciej Badowski, Damian Witek (AIP)
Piotr Smoliński
O godzinie 18 w środę przedstawiciele partii Razem zebrali się przed siedzibą Kancelarii Premiera. Cześć ze zgromadzonych osób została do rana. Zebrani domagają się publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Protestujący domagają się natychmiastowej publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Sam tekst w nocy za pomocą rzutnika wyświetlili na budynku.

- Rząd PiS chce podkopać polską demokrację – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Agencji Informacyjnej Polska Press Marta Nowak, rzeczniczka prasowa Razem. Dodała, że członkowie partii będą cały czas przypominać Beacie Szydło o publikacji wyroku, m. in. poprzez protesty przed kancelarią premiera. - Jeszcze tutaj wrócimy, nie odpuścimy – dodała.

"Trochę protestujemy a trochę śpimy" - pisała o godz. 4 nad ranem na Twitterze Marcelina Zawisza z Partii Razem.

W środę Trybunał Konstytucyjny po rozpoznaniu z udziałem wnioskodawców orzekł, że nowelizacja ustawy o Trybunale autorstwa Prawa i Sprawiedliwości jest niezgodna z konstytucyjną zasadą poprawnej legislacji. Trybunał Konstytucyjny nie uznał trybu uchwalenia noweli za niekonstytucyjny, a usunięcie z ustawy o TK rozdziału o stwierdzeniu przez Trybunał przeszkody w sprawowaniu funkcji prezydenta RP jest niekonstytucyjne.

Dzień Mężczyzn, dzień chłopaka wierszyki, dzień chłopaka smsy, dzień chłopaka życzenia

[ZOBACZCIE, CO UGOTOWALI MĘŻCZYŻNI Agustin Egurrola i Michał Piróg FILM (autorDzień Dobry TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZCIE, CO UGOTOWALI MĘŻCZYŻNI Agustin Egurrola i Michał Piróg FILM (autorDzień Dobry TVN/x-news)