Cała prawda o internecie, czyli serialowa opowieść o...

  Cała prawda o internecie, czyli serialowa opowieść o początkach współczesnej technologii internetowej

  (JED)

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Cała prawda o internecie, czyli serialowa opowieść o początkach współczesnej technologii internetowej
  1/2
  przejdź do galerii
  Aby zrozumieć, jak powstał internet, trzeba poznać ludzi, którzy przybyli do Doliny Krzemowej w latach 90. minionego wieku: wizjonerów, geeków, kanciarzy, studentów.
  W nowej produkcji, która opowie o początkach internetu i firmach działających w Dolinie Krzemowej, wystąpi gwiazdorska obsada, z takimi nazwiskami, jak: dwukrotny zdobywca nagrody Emmy Bradley Whitford („Uciekaj!”, „Czwarta władza”, „Prezydencki poker”), Steve Zahn („Wojna o Planetę Małp”, „Witaj w klubie”) i Lamorne Morris („Wieczór gier”, „Jess i chłopaki”).

  Serial „Internetowy boom” połączy techniki narracyjne i wywiady z prawdziwymi bohaterami rewolucji technologicznej oraz ekspertami.
  Widzowie poznają burzliwą historię trzech różnych firm, których założyciele chcieli zmienić świat dzięki rozwojowi internetu. Dowiedzą się też, dlaczego to właśnie w miejscowości San Jose, znanej z rajskich ogrodów pełnych drzew brzoskwiniowych, pojawiły się budynki wypełnione serwerami i sprzętem komputerowym.

  To tu zaczynały takie firmy, jak Intel, Atari czy Apple. Również tu powstała pierwsza komercyjna przeglądarka internetowa stworzona przez Netscape, firmę, która stanęła do „wojny” z Microsoftem. „Internetowy boom” na kanale National Geographic.  Zobacz też:

  Fajne życzenia noworoczne dla rodziny i znajomych WIERSZYKI noworoczne
  ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2019. Złóż najfajniejsze życzenia na Nowy Rok

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wmurowanie kamienia węgielnego w MONOPOLIS [VIDEO]

  Wmurowanie kamienia węgielnego w MONOPOLIS [VIDEO]