BYTOVIA - WIDZEW WYNIK MECZU. Widzew przegrał! Wstyd panowie! Wstyd

(bart, ww)
Dzisiaj o godzinie 18 łódzki Widzew zmierzy się na wyjeździe z Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację z tego bardzo ciekawego meczu.

Mecz Bytovia Widzew na żywo relacja

!!!odśwież!!!

BYTOVIA BYTÓW2
RTS WIDZEW ŁÓDŹ1

Koniec meczu - Bytovia pokonuje Widzew 2:1. Gospodarze zdobywają oba gole po kuriozalnych błędach łodzian, ale to żadne usprawiedliwienie dla gości. Główny faworyt do wywalczenia awansu do pierwszej ligi nie powinien w tak frajerski sposób przegrywać. Przed zespołem trenera Marcina Kaczmarka jeszcze mnóstwo pracy. Dziękujemy za relację.
90+4 min - Zmiana w Bytovii. Jakub Janik za Hołtyna.
90+3 min - Było blisko. Po centrze z prawej strony Wolsztyńskiego silnie z bliska strzela Tanżyna, ale bramkarz w sobie tylko wiadomy sposób wybija piłkę na róg.
90+1 min - Interwencja Wolańskiego poza polem karnym.
90 min - Sędzia przedłuża mecz przynajmniej o pięć minut.
90 min - Indywidualna akcja Robaka, po której nie trafia w bramkę.
86 min - Niewiele zabrakło. Po dośrodkowaniu z lewej strony Mandiangu, piłki nie sięga w polu karnym Kosakiewicz.
85 min - Róg dla gości po akcji Mandiangu.
84 min - Niecelne uderzenie Poczobuta.
82 min - Zmiana w Bytovii. Piotr Giel zastępuje Czubaka.
82 min - Fani łodzian w ostrych słowach starają się zmobilizować piłkarzy.
81 min - Patryk Wolski zmienia Adriana Kwiatkowskiego w Bytovii, a Konrad Gutowski zastępuje Ameyawa w Widzewie.
80 min - Żółta kartka dla Karola Czubaka.
79 min - Nieodpowiedzialny faul Tanżyny, który ma już przecież na koncie kartkę.
78 min - Interwencja Rynglewskiego po podaniu Kosakiewicza.
77 min - Rynglewski uprzedza wybiegiem poza pole karne rozpędzonego Ameyawa.
76 min - Żółta kartka dla Tanżyny.
74 min - Zmiana w Widzewie. Łukasz Kosakiewicz zastępuje Turzynieckiego. Dlaczego tak późno?
73 min - Róg dla Widzewa.
70 min - Zmiana w Widzewie. Za Kitę wchodzi Rafał Wolsztyński.
70 min - 2:1 dla Bytovii. Po dośrodkowaniu z rożnego Norbert Hołtyn łatwo uwalnia się spod opieki Turzynieckiego i uderzeniem głową pokonuje Wolańskiego.
68 min - Zaskakujące uderzenie Ferugi, Wolański wybija piłkę poza boisko.
67 min - Kolejne dośrodkowanie aktywnego Mandiangu.
65 min - Po centrze z wolnego Mandiandgu z lewej strony interweniuje golkiper.
64 min - Żółta kartka dla Adriana Bąka za nieprzepisowe zatrzymanie uciekającego Kity.
63 min - Groźny strzał Kity nad poprzeczką.
62 min - Zmiana w Widzewie. Christopher Mandiangu zastępuje Mąkę.
59 min - Turzyniecki wybija piłkę na róg.
58 min - Jak dotąd, po zmianie stron Widzew dominuje.
56 min - Bardzo dobre uderzenie Robaka z wolnego z dogodnej pozycji. Ale piłka minimalnie mija słupek. Bramkarz nie miałby w tej sytuacji nic do powiedzenia.
56 min - Żołta kartka dla Adriana Liberackiego.
54 min - Mogło być już 1:2. Po akcji Robaka, piłkę przejmuje Mąka, który jednak niedokładnie centruje do Kity. Szkoda.
53 min - Zmiana w zespole gospodarzy. Za Łukasza Wasiaka wchodzi Adrian Bielawski.
52 min - 1:1! Widzew wyrównuje. Świetne podanie Robaka do rozpędzonego Kity, a ten pewnym uderzeniem pokonuje wybiegającego golkipera.
50 min - Akcja Robaka, po chwili Mąka fauluje.
49 min - Ładnie uderza Ameyaw, jednak jeden z defensorów Bytovii blokuje ten strzał.
49 min - Próbuje Mąka, ala Bartosz Rynglewski nie daje się zaskoczyć.
47 min - Faule na Radwańskim.
46 min - Złe podanie Pięczka.
46 min - Poczatek drugiej połowy meczu. Bytovia prowadzi z Widzewem 1:0. Oba zespoły bez zmian.
Przerwa - Koniec pierwszej połowy. Bytovia prowadzi z Widzewem 1:0. Chwila dekoncentracji łodzian kosztowała ich stratę bramki. W Wejherowie udało im się zwyciężyć, mimo iż przegrywali. Jak będzie tym razem? Zapraszamy na relację po przerwie.
45+2 min - 1:0 dla Bytovii. Po katastrofalnym błędzie Turzynieckiego, do piłki dopada Karol Czubak i mimo desperackiej interwencji Tanżyny pokonuje Wolańskiego.
45 min - Pierwsza część meczu będzie przedłużona przynajmniej o minutę.
44 min - Tym razem to Bytovia mogła strzelić bramkę. Po podaniu Deleu przed Wolańskim znalazł się Feruga, jednak bramkarz gości nie daje się zaskoczyć.
43 min - Zablokowane uderzenie z dystansu Deleu.
42 min - ,,Nakładka" Radwańskiego.
41 min - Dośrodkowanie Mąki z prawej strony, ale bramkarz pewnie łapie piłkę.
39 min - Widzew powinien objąć prowadzenie. Po bardzo ładnym podaniu Robaka Mąka trafia jednak z pola karnego wprost w golkipera.
39 min - Pięczek faulowany przez Ferugę.
38 min - Wydaje się, że Michael Ameyaw był faulowany. Jednak sędzia uznał inaczej.
37 min - Fatalne podanie Adama Radwańskiego.
36 min - Męska walka w środku pola.
35 min - Poczobut faulowany.
33 min - Mąka próbuje podać piłkę do Kity.
30 min - Feruga ostro atakuje Kitę w polu karnym. Bez reakcji arbitra.
29 min - Robak uderza z wolnego, piłka po głowie obrońcy wychodzi poza boisko.
29 min - Żółta kartka dla Kacpra Kawuli.
28 min - Faul na Kicie przed polem karnym.
25 min - Ponownie próbuje Feruga.
24 min - Fatalne dośrodkowanie z wolnego Daniela Ferugi.
23 min - Arbiter uznał, że Kita faulował rywala.
23 min - Zamieszanie w polu karnym łodzian.
22 min - Tym razem róg dla Bytovii.
21 min - Kita próbuje strzału w dosyć ekwilibrystycznej pozycji.
21 min - Róg dla Widzewa po akcji Daniela Turzynieckiego.
20 min - Faulowany Mąka.
19 min - Płaskie uderzenie Mąki, futbolówkę wybija jeden z defensorów gospodarzy.
19 min - Sporo fauli w tym meczu.
17 min - Faulowany Kita.
15 min - Daniel Tanżyna wybija piłkę na róg.
14 min - Marcin Robak fauluje Krzysztofa Bąka.
12 min - Kontra łodzian. Niestety, Adam Radwański źle podaje do Michaela Ameyawa.
12 min - Centra bytowian z wolnego, główkuje Karol Czubak, ale piłka przelatuje obok słupka.
9 min - Róg dla łodzian po akcji Mąki.
8 min - Wolny dla gospodarzy z boku pola karnego, ale bez efektu.
7 min - Przemysław Kita został ,,złapany'' na spalonym.
5 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany został Przemysław Lech za faul na Marcinie Robaku.
4 min - Krzysztof Bąk wybija piłkę poza boisko po zagraniu Mąki.
3 min - Faul Adriana Liberackiego na Bartłomieju Poczobucie.
2 min - Faul na Danielu Mące.
1 min - Pierwszy aut dla Bytovii.

Początek meczu - Zaczynamy mecz Bytovia-Widzew!

Godz. 18.00 - Kapitanami są dzisiaj Krzysztof Bąk i Marcin Robak.

Godz. 18.00 - Oba zespoły już na murawie. Widzew na czerwono, Bytovia na czarno-biało.

Godz. 17.59 - Skład gospodarzy: Rynglewski – Deleu, Bąk, Kawula, Liberacki – Wasiak, Feruga, Lech, Kwiatkowski – Czubak, Holtyn.

Godz. 17.58 - Bytovia i Widzew miały okazję zmierzyć się z sobą dwukrotnie w meczach o punkty. Miało to miejsce w sezonie 2014/2015. Dwa raze triumfowali wówczas rywale łodzian (1:0 na wyjeździe i 2:0 u siebie).

Godz. 17.52 - W składzie łodzian nastąpiła jedna zmiana. Za Rafała Wolsztyńskiego zagra bowiem Przemysław Kita.

Godz. 17:06 - Sędzią spotkania w Bytowie będzie Szymon Lizak.

Bytovia Widzew LIVE, godz. 16:52
Skład Widzewa: Wolański – Turzyniecki, Rudol, Tanżyna, Pięczek – Mąka, Poczobut, Radwański, Ameyaw – Kita – Robak
Rezerwowi: Pawłowski – Kosakiewicz, Zieleniecki, Kordas, Stefaniak, Mandiangu, Zejdler, Gutowski, Wolsztyński

Bytovia Widzew na żywo, godz. 16:50 - W minionej kolejce Widzew pokonał Gryf 2:1. Dzisiaj łódzcy kibice także liczą na komplet punktów. Widzew jest zdecydowanym faworytem w każdym meczu tego sezonu, łodzianie po prostu muszą grać za każdym razem o pełną pulę.

Dzisiaj druga kolejka o mistrzostwo drugiej ligi. Mecz, który najbardziej nas interesuje zacznie się o godzinie 18. W Bytowie zmierzą się Bytovia z Widzewem. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.