BYTOVIA vs ŁKS RELACJA WYNIK [3.04.19] Dziś mecz Bytovia ŁKS. Wynik meczu BYTOVIA - ŁKS

(bart, ww)
Bytovia ŁKS na żywo. ŁKS pokonuje w Bytowie Bytovię 2:0.

BYTOVIA BYTÓW ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

BYTOVIA BYTÓW0
ŁKS ŁÓDŹ2

Koniec meczu - ŁKS pokonuje w Bytowie Bytovię 2:0. To już piętnaste zwycięstwo zespołu z al. Unii w tym sezonie, siódme na wyjeździe. Łodzianie umacniają się na drugiej pozycji w tabeli i są coraz bliżej awansu do ekstraklasy. Dziękujemy za relację.

90+2 min - Strzał Wojciecha Łuczaka.

90 min - Arbiter dolicza przynajmniej cztery minuty.

90 min - Witan broni uderzenie Macieja Wolskiego.

88 min - Bardzo dobry rezultat dla ełkaesiaków w Mielcu. Stal remisuje z Podbeskidziem 0:0. Jeśli łodzianie zwyciężą, będą mieć już siedem punktów przewagi nad Stalą.

86 min - Kołba z trudem broni uderzenie Hebla z wolnego.

85 min - Trzecia zmiana w ŁKS. Wojciech Łuczak zastępuje Ramireza.

84 min - Żółta kartka dla Rozwandowicza.

81 min - Niecelny strzał Łukasza Monety.

78 min - Zmiana w Bytovii. Dawid Witkowski zmienia Dampca.

78 min - Żółta kartka dla Maksymiliana Hebla.

76 min - Druga zmiana w ŁKS. Za Bryłę wchodzi Maciej Wolski.

73 min - Spore zamieszanie w polu karnym ŁKS. Ostatecznie piłkę wybija Rozwandowicz.

72 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Maciej Dampc z Bytovii.

70 min - Bytovia-ŁKS 0:2. Coraz bliżej szczęśliwego dla łodzian końca tego spotkania.

68 min - Rozwandowicz strzela niecelnie z wolnego z ponad 20 metrów.

66 min - Grzesik podaje do Sekulskiego, ale ten nie opanował futbolówki.

63 min - Wybieg Kołby.

61 min - Strzał Sekulskiego.

60 min - Zmiana w ŁKS. Kujawę zastępuje Łukasz Sekulski.

60 min - Zmiana w Bytovii. Patryk Wolski zastępuje Burkhardta.

57 min - Zaskakująco uderza Sławomir Duda, na szczęście Kołba jest na posterunku.

53 min - Kolejny pojedynek Witana z Kujawą.

53 min - Witan broni uderzenie Kujawy. Napastnik łodzian szukał jeszcze szczęścia w dobitce.

52 min - Precyzyjny strzał Ramireza, ale skutecznie interweniuje Witan.

49 min - Niecelne uderzenie z półwoleja lewą nogą Kujawy.

46 min - Zmiana w Bytovii. Maksymilian Hebel zastąpił Fabiana Hiszpańskiego.

46 min - Bytovia-ŁKS 02:. Początek drugiej części meczu.

Przerwa - Tymczasem w meczu rywali ŁKS w walce o awans do ekstraklasy Stal Mielec remisuje na razie bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz.

45+1 min - Bytovia-ŁKS 0:2. Koniec pierwszej połowy. W pełni zasłużone prowadzenie wicelidera z Łodzi. Zapraszamy na drugą część meczu.

45 min - Gospodarze próbują atakować.

43 min - Z wolnego uderza Burkhardt, piłka jeszcze skozłowała i Kołba wybija ją poza boisko.

42 min - Wolny dla Bytovii z około 25 metrów.

38 min - Centra Bryły, interweniują obrońcy.

36 min - Jan Sobociński znalazł się w ,,szesnastce" Bytovii, ale jej defensorzy zachowali czujność.

34 min - Obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze wyglądają już na zrezygnowanych. Oby tylko nie uśpiło to czujności łodzian.

32 min - Z lewej strony centruje Bryła, piłkę wybija Diego Bardanca.

29 min - GOOOLLL! Bytovia-ŁKS 0:2. Tym razem bramkarza pokonuje Dani Ramirez. Hiszpański pomocnik strzela płasko lewą nogą. Akcję rozpoczął prawą stroną Grzesik, futbolówka minęła Bartłomieja Kalinkowskiego, jednak Ramirez pewni sfinalizował sytuację.

27 min - Strzela Jan Grzesik, broni Witan. Ciekawe, iż golkiper gospodarzy to mąż znanej polskiej biegaczki na 400 metrów, Igi Baumgart-Witan.

26 min - Na razie ełkaesiacy kontrolują przebieg tego spotkania.

23 min - Bytovia - ŁKS 0:1. Zawodnikom obu drużyn przeszkadza silny wiatr. Na dodatek boisko także nie jest w najlepszym stanie.

21 min[/b ] - Niecelne uderzenie Adriana Klimczaka zza pola karnego.
[b]20 min
- Pierwszy celny strzał Bytovii, ale Michał Kołba nie ma problemów ze skuteczną interwencją.

19 min - Uderzenie prawą nogą z dość ostrego kąta Łukasza Piątka.

16 min - Gospodarze nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy.

14 min - GOOOLLL! Bytovia-ŁKS 0:1. Do ,,bezpańskiej" piłki dopada Bryła i uderzeniem z około 16 metrów pokonuje Andrzeja Witana.

11 min - Faul na Maksymilianie Rozwandowiczu.

10 min - Na stadionie powoli zapalają się jupitery.

8 min - Po błędzie defensorów gospodarzy, Rafał Kujawa strzelał, chociaż mógł podać do dobrze ustawionego Patryka Bryły. To była dobra okazja łodzian.

7 min - Dośrodkowanie Adriana Klimczaka.

6 min - Goście mają inicjatywę, ale na razie nic z tego nie wynika.

3 min - Trwa już walka. Łodzianie tradycyjnie na biało-czerwono-biało, zaś bytowianie w czarno-czerwonych kostiumach.

1 min - Zaczynamy mecz Bytovia-ŁKS.

Godz. 17.58 - Oba zespoły wychodzą już na murawę.

Godz. 17.49 - Bytovia rozpocznie mecz w następującym składzie: Witan - Wilczyński, Wróbel, Bardanca, Dampc, Moneta, Duda, Burkhardt, Bartosz Wolski, Hiszpański, Jaroch.

Godz. 17.46 - Sędzią tego spotkania jest arbiter z Wrocławia Kornel Paszkiewicz.

Godz. 17.40 - Jak widać, szkoleniowiec ełkaesiaków Kazimierz Moskal tym razem wyszedł z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Posłał bowiem do boju taką samą wyjściową jedenastkę, jak w ostatnim starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w Łodzi (wygranym 3:0). Ciekawe, że wcześniej trener zwykle dokonywał roszad przynajmniej na jednej pozycji.

Bytovia - ŁKS NA ŻYWO, GODZ. 17:20 - Skład ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak, Ramirez, Kalinkowski, Piątek, Bielak, Bryła, Kujawa

Godz. 16:30 - Stal Mielec i Sandecja Nowy Sącz wciąż depczą łodzianom po piętach. Dzisiaj ŁKS może zdobyć bardzo ważne trzy punkty, przy ewentualnych potknięciach tych dwóch ekip zespół z Łodzi może się bardzo zbliżyć do upragnionego awansu do ekstraklasy.

Bytovia ŁKS, GODZ. 16 - Dziś o godzinie 18 piłkarze ŁKS, wicelider, rozpocznie w Bytowie zaległe spotkanie z Bytovią. Czy rycerze wiosny pokonają gospodarzy? Mecz Bytovia ŁKS już za dwie godziny. Zostańcie z nami, za chwilę kolejne informacje i składy. Aktualna tabela I ligi poniżej.

Bytovia ŁKS, godz. 15:40 - Jeśli piłkarze ŁKS wygrają dzisiejszy mecz to będzie to ich siódme zwycięstwo na wyjeździe! Za chwilę podamy składy.

Bytovia - ŁKS: godz. 15:25 - Bytovia w tym sezonie ma już 13 remisów. Piłkarzem Bytovii jest obecnie Filip Burkhardt, który przecież kilka miesięcy temu grał dla Łódzkiego Klubu Sportowego.

Bytovia broni się przed spadkiem. Gospodarz dzisiaj będzie chciał chociaż na chwilę uciec ze strefy spadkowej, dlatego łodzian czeka arcytrudne spotkanie. ŁKS jest faworytem, drużyna z al. Unii nie przegrała od 17 spotkań, jednak Bytovia już nie raz pokazała, że potrafi sprawić przeciwnikom sporo problemów.

W minionej rundzie piłkarze z Łodzi przegrali z Bytovią 2:3. Zatem czas na rewanż. Spotkanie Bytovia ŁKS zacznie się o godzinie 18.