Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 31min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Burza w Łodzi i regionie! Po piątkowej burzy - znów zalane ulice w Łodzi. 19.06.2020

Magdalena Jach
Magdalena Jach
W piątek 19 czerwca, w środku dnia - między godziną 13 a 14 - nad Łodzią przeszła burza i gwałtownymi, obfitymi opadami deszczu. Znów ulice stanęły w wodzie.W piątek, 19 czerwca, znów nad Łodzią przeszła burza z obfitymi opadami deszczu. W środku dnia zapanowały ciemności, niebo zasnuły ciemne chmury, które co jakiś czas rozcinały błyskawice. Padało znowu bardzo mocno. Stanęły gdzieniegdzie samochody, a ludzie chronili się gdzie tylko mogli. Zalane zostały niektóre ulice, tworzyły się rozlewiska i wielkie kałuże. Dyżurni strażacy jednak nie odnotowali wezwań do podtopień. Według ich zapewnień w piątek było już nieco spokojniej niż w czwartek. Gwałtowne burze przeszły też nad całym regionem. Ale to nie koniec. Dziś jeszcze do godziny 23. mogą wystąpić lokalnie kolejne - nawet z gradem. ZOBACZ ZDJĘCIA Z DZIŚ - KLIKNIJ DALEJ Grzegorz Gałasiński, Krzysztof Szymczak

W piątek, 19 czerwca, znów nad Łodzią przeszła burza z obfitymi opadami deszczu. W środku dnia zapanowały ciemności, niebo zasnuły ciemne chmury, które co jakiś czas rozcinały błyskawice. Padało znowu bardzo mocno. Stanęły gdzieniegdzie samochody, a ludzie chronili się gdzie tylko mogli. Zalane zostały niektóre ulice, tworzyły się rozlewiska i wielkie kałuże. Dyżurni strażacy jednak nie odnotowali wezwań do podtopień. Według ich zapewnień w piątek było już nieco spokojniej niż w czwartek.

Gwałtowne burze przeszły też nad całym regionem. Ale to nie koniec. Dziś jeszcze do godziny 23. mogą wystąpić lokalnie kolejne - nawet z gradem.

Burza w Zgierzu! WIDEO, ZDJĘCIA. Skutki ulewy w Zgierzu! Mia...

Nowa bakteria nad Bałtykiem

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie