BURZA i gradobicie w Łodzi! Dziś jeszcze deszcz, grad i bardzo silny wiatr!

ei24.Twoja pogoda
Nad Łódź nadciągnęła nawałnica. W tej chwili zerwał się silny wiatr, pada deszcz i grad. Spodziewany jest początkowo południowy, a następnie zachodni wiatr osiągający w porywach do 60-80 km/h, a lokalnie do 90 km/h. Porywisty wiatr może być niebezpieczny, powodować zniszczenia i utrudniać ruch na drogach.

Pogoda w Łodzi

Jak wynika z map pogodowych, przed godziną 16 zacznie w Łodzi mocno padać i silnie wiać. Później deszcz nieco zelżeje, momentami może pojawiać się słońce, ale opadów należy spodziewać się do końca dnia.

Należy właściwie zabezpieczyć drzwi i okna, uprzątnąć meble ogrodowe, doniczki i inne przedmioty znajdujące się na balkonach lub przed domem, a którego mogłyby zostać porwane przez silny podmuch wiatru i stanowić zagrożenie dla ludzi. Nie wychodzić z domu, jeśli porywy wiatru przekraczają 70 kilometrów na godzinę. Unikać przebywania pod drzewami, tablicami reklamowymi oraz liniami energetycznymi. Nie prowadzić prac na otwartej przestrzeni, ani na dachach budynków. Jeśli planujemy podróż samochodem to lepiej ją przełożyć do czasu poprawy pogody. Przestawić samochód spod drzewa, tablicy reklamowej oraz słupa energetycznego.

PROGNOZA POGODY NA DZIŚ

UCHO PREZESA 7 ZA DARMO NA YOUTUBE [NOWY ODCINEK SERIALU NA YOUTUBE]
AGENT GWIAZDY 2 KTO ODPADŁ Z ODCINKA 21. 02. 17?
ŚMIESZNE WIERSZYKI URODZINOWE, ZABAWNE SMSY NA URODZINY
[ZOBACZ FILM Samolot wbił się w dach bloku. Żeby go wydostać, potrzebny był dźwig (autor x.news/US CBS)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Samolot wbił się w dach bloku. Żeby go wydostać, potrzebny był dźwig (autor x.news/US CBS)