Brzeziny. W trzech meczach komplet punktów Startu i 15 bramek

Strzelają bramki aż miło piłkarze Startu Brzeziny.

Wygrali wszystkie trzy spotkania. Zdobyli w nicha aż 15 goli, stracili 5. W ostatniej kolejce wygrali w Dłutowie 5:0. Bramki strzelili: Szadkowski trzy oraz Mrodon i Balcerek.
W sobotę o godz. 16 Start podejmuje PTC Pabianice. Piłkarze LKS Różyca pewnie pokonali Termy Uniejów 4:1. Po 18 minutach było już 3:0, a na listę strzelców wpisali się: Zabielski, Kaczmarek i Kurzawa. Czwartego gola w 89 minucie dołożył Olszewski. Mecz z Orłem w Parzączewie został przełożony na 26 sierpnia, początek godz. 17. W niedzielę o godz. 16 Różyca podejmie GLKS Dłutów. (P)

Zawisza Rzgów odniósł pierwsze zwyciąstwo, pokonując 2:1 rezerwy Sokoła Aleksandrów po bramce samobójczej i golu Damiana Bedynka. Niestety, w następnej kolejce przegrał z GKS Ksawerów 0:1. Zawisza w sobotę o godz. 17 zagra w Pabianicach z Włókniarzem

Drużyna KKS Koluszki przegrała aż 0:7 z AKS SMS Łódź i z Dalikowem 2:3. W niedzielę o godz. 11 w Łodzi zmierzy się z rezerwami Widzewa.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0