Brzeziny. Piłkarze Startu musieli się sporo nabiegać, ale wygrali

Piłkarze Startu Brzeziny pokonali 2:0 drużynę UKS SMS Łódź.

Bramki strzelili: Smuga i Lubczyński. - To był bardzo udany sparing - mówi trener Startu - Radosław Wasiak. - Moi piłkarze musieli się sporo nabiegać, żeby wygrać. Najważniejsze, że pokazaliśmy niezłą piłkę. W sobotę o godz. 12 w Zduńskiej Woli staniemy przed sporym sportowym wyzwaniem. Zmierzymy się z IV-ligową Pogonią.
Piłkarze Zawiszy Rzgów przegrali mecz sparingowy z Tęczą Brodnia 3:4 (1:2)
Wreszcie. Futsalowa drużyna Zawisza WNS Malwee Rzgów sprawiła wielką sensację i pokonała po zaciętym i dramatycznym meczu faworyta AZS UG Gdańsk 2:1. Dwa cenne gole Tomasza Sztaby i Kamila Wasiaka oraz bohaterska postawa w defensywie przez pełne 40 minut. sprawiły, że trzy punkty zostały w Rzgowie.
Piłkarze KKS Koluszki przegrali ze Stalą Niewiadów 0:3. - Do przerwy był bezbramkowy remis - mówi trener Mariusz Gajek. - W drugiej połowie rywale byli zdecydowanie lepsi. Mecz pokazał nad czym musimy jeszcze pracować.W weekned gramy z Kolejarzem Łódź.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani