Brzeziny. Andrespolia po przerwie lepsza od Startu

Piłkarze Andrespolii wygrali kolejny mecz sparingowy. Pokonali Start Brzeziny 3:1, choć do przerwy przegrywali.

Trener Krzysztof Kamiński: W pierwszej połowie zagrało kilku zawodników tzw. drugiego wyboru. Chciałem sprawdzić jak będą grali zaczynając mecz od początku. Niestety nie wyglądało to dobrze. było wiele niedokładności, prostych błędów. W drugiej połowie zagraliśmy pierwszym składem, strzeliliśmy trzy bramki a mogliśmy tradycyjnie więcej. Cieszy, że kolejne bramki zdobyli boczni obrońcy: Wilk już trzecią. a Wojtek Skawiński drugą
Andrespolia: Snochowski Kurowski, Traczyk, Fajks, Herman, Lauk, Wojciech Skawiński, Krzysztof Skawiński, Badowski  Felczak, Damian Kopa. Druga połowa: Rutkowski Wojciech Skawiński, Traczyk, Fajks, Herman, Wilk, Miasopust, Badowski Krzysztof Skawinski Krzysztof, Damian Kopa Kopa (Maciej Kopa), Radzio.