Brązowy medal Zasiny

(m. st.)
Roksana Zasina
Roksana Zasina zapasy.org.pl
Roksana Zasina, zawodniczka Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego, zdobyła w finałowym turnieju Pucharu Świata w zapasach brązowy medal w wadze 51 kg.

Taki sam medal wywalczyła w wadze 72 kg Agnieszka Wieszczak-Kordus (WKS Grunwald Poznań), a na drugiej pozycji w wadze 55 kg uplasowała się Katarzyna Krawczyk (Cement Gryf Chełm).
Nagroda za pierwsze miejsce w turnieju wynosiła 10 tys dolarów, za drugie 6 i za trzecie 2 tys dol.
Wcześniej, w czasie mistrzostw Polski w zapasach, złote medale z zapaśniczek ZTA wywalczyły: Roksana Zasina (51 kg) i Anna Zwirydowska (59 kg), a srebrny medal zdobyła Paulina Grabowska (63 kg).