Brązowy medal Polek

Przy piłce Anna Grzanka
Przy piłce Anna Grzanka archiwum
Reprezentacja Polski kobiet w hokeju na trawie odniosła największy sukces w historii. Zdobyła brązowy medal halowych mistrzostw Europy

W spotkaniu o trzecie miejsce, po dramatycznym boju, Polki wygrały z Holenderkami 4:3
Wcześniej nasza drużyna w eliminacjach pokonały mistrzynie świata - Niemki 5:3 i awansowały do półfinału. W walce o finał polskie hokeistki spotkały się z Białorusinkami i po zaciętej walce przegrały 1:2. W meczu o brąz pokazały, że są klasowym zespołem!
W 12-osobowej kadrze znalazły się trzy zawodniczki KS Hokej Start Brzeziny: Anna Grzanka, Paulina Polewczak i Małgorzata Sztybrych.
Celem naszego zespołu jest utrzymanie się w hokejowej elicie.