Brązowy medal młodzików Wifamy Łódź

(bart)
Tak prezentują się brązowi medaliści mistrzostw Polski z Wifamy
Siatkarska drużyna Wifamy Łódź młodzików zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski po finałowym turnieju rozgrywanym w Człuchowie. Rywalizowało w nim osiem najlepszych zespołów w kraju.

Oprócz łodzian były to: MMKS Maraton Świnoujście, KS Metro Warszawa, MKS Gryf Brzesko, TS Volley Rybnik, MUKS Huragan Wołomin, ES Norwid Częstochowa oraz AT Jastrzębski Węgiel.

W meczu o trzecie miejsce zawodnicy Wifamy pokonali MMKS Maraton Świnoujście 2:1 (22:25, 25:20, 15:10), a za najlepszego zawodnika został uznany przyjmujący Wifamy, Łukasz Rajchelt.

Zespół Wifamy, prowadzony przez trenerów Włodzimierza Kurka i Bartłomieja Ostrowskiego, wystąpił w składzie: Łukasz Rajchelt, Daniel Godala, Mikołaj Filanowski, Bartosz Michalak, Bartłomiej Olczyk, Jakub Brdak, Jeremi Pawliczak, Michał Ziemecki, Kamil Kiszko-Zgierski, Kacper Fryczak, Patryk Osetek i Krzysztof Skoneczny.