Brawo! Rugbyści Master Pharm Budowlani pokonali Lechię

Brawo rugbyści Master Pharm Budowlani. Pokonali na Wybrzeżu Lechię Gdańsk i włączyli się do walki o czołowe lokaty w ekstralidze.

Do przerwy więcej akcji przeprowadzili łodzianie, ale nie udało się im położyć piłki w polu punktowym. Powinno być 6:6, ale po kopie z rzutu karnego Reksulak trafił w słupek.
Na początku drugiej połowy po akcji Mchedlidze piłkę przyłożył w polu punktowym Reksulak. Gospodarze trzymali kontakt, dzięki skutecznie wykonywanym rzutom karnym, ale kolejne składne akcje łodzian przyniosły im kolejne przyłożenia, których autorem był Grabowski. Lechia nie zamierzała dawać za wygraną. przeprowadziła skuteczną akcję. Było już tylko 22:16, co zapowiadało dramatyczną końcówkę. Łodzianie pokazali, że są lepszą drużyną. Wygrali, rewanżując się za porażkę z jesieni 20:30.

Lechia Gdańsk - Master Pharm Budowlani 22:16 (6:3)

Punkty - , Budowlani: Reksulak 12, Grabowski 10