Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Bracia z nożem na policjanta, który stanął w obronie bitego mężczyzny

Mirosław Malinowski
Mirosław Malinowski
Policjant z komisariatu przy ul. Pienistej stanął w obronie mężczyzny, którego biło dwóch braci. Obaj zostali zatrzymani i za napad na funkcjonariusz grozi im do 10 lat więzienia.

Do napaści doszło w ostatni wtorek. Policjant przez okno swojego mieszkania na Polesiu zauważył dwóch mężczyzn bijących nieco starszego. Uderzali go pięściami i tłukli jego głową o stojący samochód. Policjant ruszył z pomocą wzywając jednocześnie przez telefon swoich kolegów z patrolu.

Gdy podbiegł do szarpiących się mężczyzn i pokazał policyjną legitymację, napastnicy rzucili się na niego. Jeden z nich wyjął z kieszeni nóż, drugi rzucił w policjanta kamieniem. Na miejsce podjechał radiowóz a policjanci obezwładnili i zatrzymali obu agresorów. Okazało się, że są to bracia w wieku 28 i 31 lat. Obaj mają na swoim koncie wiele tego typu przestępstw, młodszy z nich był poszukiwany d o ustalenia miejsca pobytu. Obaj odpowiedzą za pobicie oraz napaść na funkcjonariusza policji, grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie