BORUTA Zgierz vs WIDZEW Łódź 1:1 [zdjęcia]

(tj)
Dziś od godz. 14 piłkarze Widzewa grali wyjazdowy mecz z zespołem Boruty Zgierz. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.

POLSKA ISLANDIA 2015 O KTÓREJ MECZ GDZIE W TV NA ŻYWO STREAM
94' Świetna akcja Widzewa, ale bramkarz Boruty jest dziś niesamowity i łapie piłkę po strzale głową Zielińskiego. Szkoda.
93' Widzew jeszcze atakuje, Widzew jeszcze chce, ale niestety. Remis jest bardzo blisko. Jeszcze 2 minuty z doliczonych 5.
91' Gospodarze czekają na końcowy gwizdek sędziego.

Sędzia dolicza 5 minut

90' Piłkarze w środku boiska, nie ma składnych akcji, jest chaos.
89' Widzew próbuje, Widzew chce, ale umiejętności są niestety mizerne. Szkoda, że piłkarze nie potrafili wykorzystać szansy, by zbliżyć się do ścisłej czołówki.
85' Chyba nie uda się Widzewowi wygrać meczu z Borutą. Gospodarze świetnie się bronią, rozbijają próby ataków łodzian. Sami też kontratakują.
82' Dobra akcja Widzewa, wreszcie dobrze zagrali. Okachi strzelił na bramkę, ale golkiper nie dał się zaskoczyć.
80' Widzew nie gra dobrze w końcówce tego meczu. Gra jest szarpana, nie ma pomysłu na płynny atak zakończony groźną sytuacją.
77' Znów gospodarze bardzo groźnie. Brawo Sokołowicz.
Coraz mniej czasu. Gra staje się nerwowa
75' I niewiele brakowało, by piłkarz Boruty był sam na sam z brakmarzem Widzewa.
Żółta kartka dla Adriana Budki - faul... na połowie rywali. Głupia kartka, doświadczony zawodnik nie powinien tak się zachowywać.
74' Świątkiewicz przy piłce, strzał z woleja, celny, ale niezbyt mocny i bramkarz łapie piłkę.
73'

Igor Świątkiewicz przygotowany do gry. Schodzi Damian Dudała.

71' Pieras, Marcioch ale strzał z dystansu fatalny...
70' Widzew w ataku, Zieliński próbuje, przedziera się, ale obrońcy nie dają się ograć.
68' Mecz wznowiony, piłkarze walczą w środkowej strefie boiska.
Mecz przerwany. Piłkarze czekają, gdy dym przestanie przeszkadzać na boisku. To chwilę potrwa.

Znów kibice palą race, znów race lecą na boisko. Takie zachowanie może zakończyć się walkowerem.

65' Teraz rzut wolny dla Boruty, mocna centra w pole karne Widzewa, ale piłka omija głowy napastników Boruty.
60' OD bramki teraz gospodarze. Minuty mijają, czasu coraz mniej.
57' Dobra akcja Budki z Zielińskim, szkoda, że Zieliński nie wykorzystał dobrej dogodnej sytuacji.
54' Boruta gra dobry mecz, piłkarze biegają z dużym zaangażowaniem.
50' Raz Widzew, raz Boruta. Trudny to mecz dla zawodników Widzewa. Boruta nie odpuszcza, Boruta chce zagrać o 3 pkt.
47' Walka od samego początku.
46' Gwizdek sędziego. Piłkarze zaczęli drugą część meczu
Za około 5 minut piłkarze powinni rozpocząć II połowę meczu

Koniec pierwszej połowy. REMIS 1:1

45' Znów rzut wolny dla Boruty, znów będzie groźnie.
Widzew w ataku, łodzianie próbują jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie, ale będzie im bardzo ciężko, bo piłkarze Boruty grają z wielką determinacją.
Igor Olesiński strzela bramkę dla Boruty. Strzał głową po rzucie wolnym i jest remis.
Niestety błąd Sokołowicza i Boruta strzela bramkę Widzewowi.
Znów wolny dla Boruty. Niebezpiecznie.
44' Rzut wolny dla Boruty, ale źle wykonany i w ataku Widzew - akcja przerwana przez obrońców.
Kolejny rzut rożny. Dobre dośrodkowanie Budki, było spore zamieszanie, ale tym razem nie udało się skierować piłki do siatki. Szkoda.

Żółta kartka dla Czaplarskiego - bezmyślny faul na środku boiska.

43' Gospodarze próbują, chcą jeszcze w tej części meczu strzelić bramkę.
Gra toczy się teraz w środku pola.
38' W Zgierzu lekko pada deszcz. Murawa jest śliska, a strzałów z dystansu jak na lekarstwo...
36' Rzut wolny dla Boruty. Bardzo źle wykonany. Od bramki Sokołowicz.

34' Kolejny rzut rożny i GOL GOL GOL. Bramka dla Widzewa

Michał Polit trafia do siatki!!!
Rzut rożny dla piłkarzy Widzewa i świetny strzał głową Czaplarskiego, ale niestety...
33' Akcja Widzewa, dośrodkowanie, ale bardzo bardzo słabe...
32' Piłkarze Boruty grają dziś z wielkim zaangażowaniem.
30' Mecz został wznowiony. Przerwa trwała około 2 minut.
Kibice niestety rzucają race na murawę...
27' Arbiter przerywa mecz, kibice opalili race, na stadionie niewiele widać
24' Okachi z Zielińskim, dobra akcja, ale w najważniejszym momencie Zieliński traci piłkę.
21' Aut dla gospodarzy. Trener Boruty pokrzykuje, zachęca swoich zawodników do jeszcze bardziej agresywnej gry. Do podejścia bliżej Widzewiaków.
19' Walka w środku boiska. Prosty błąd Boruty w środku pola. Piłkę przejął Zieliński, popędził na bramkę, ale niestety bramkarz znów okazał się lepszy.
17' Tempo meczu jest niezłe, obie drużyny próbują atakować.
15' Widzew stara się kontrolować grę. Nie forsuje tempa.
Głośny doping Widzewiaków. Ale to Boruta teraz przeważa i konstruuje groźne akcje.
13' Wreszcie dobra akcja Widzewa zakończona strzałem, ale bramkarz Boruty nie dał się zaskoczyć.
12' Nadal 0:0. Gra w środku boiska. Widzew ma przewagę i mamy nadzieję, że w końcu goście przeprowadzą bramkową akcję.
10' Widzew znów miał rzut rożny, teraz lepiej wykonany, ale i tak nie było z tego większego zagrożenia. Szkoda. Stałe fragmenty gry trzeba wykorzystywać.

Ważna informacja dla kibiców Widzewa. Lider tabeli Paradyż przegrał dziś mecz ze zjednoczonymi Bełchatów. Jeśli łodzianie wygrają dziś w Zgierzu, tabela w czołówce bardzo się ścieśni.

7' Budka w swoim dobrym stylu, skrzydłem, szybko i wrzutka. Szkoda, że nie było komu uderzyć piłki głową.
5' Wielu kibiców ogląda mecz za płotem boiska.
Bardzo źle rozegrany ten stały fragment gry. Dobrze, że piłkarze gospodarzy nie wyszli z kontrą, bo mogło być bardzo groźnie.
Teraz Widzew, dobra akcja. I wywalczyli Widzewiacy rzut rożny.
4' Boruta nie zamierza się bronić. Przed Widzewem trudne spotkanie.
2' Pierwsze minuty w dobrym tempie, nie ma szachów, jest gra szybka, z pierwszej piłki.
Około 500 kibiców Widzewa przyjechało do Zgierza, by dopingować piłkarzy.