Bójka w centrum Łodzi. Napastnik ugodził mężczyznę nożem w twarz!

  • Express Ilustrowany

(ls)

1,5 promila alkoholu w organizmie miał 28-letni mężczyzna, który wywołał awanturę i bijatykę na ul. Tuwima w Łodzi. 28-latek dźgnął drugiego mężczyznę nożem w twarz!

Do bójki między mężczyznami doszło w biały dzień. 28-letni nożownik zdenerwował się, bo napotkany na ulicy mężczyna poprosił jego dziewczynę o pieniądze. Rzucił się więc na niego z pięściami. Po chwili bijatyka z chodnika przeniosła się na jezdnię- między jadące samochody. Tam 28-latek wyciągnął z kieszeni nóż i dźgnął nim przeciwnika- w twarz!

-Bijących się mężczyzn zauważył operator monitoringu. Ranny mężczyzna obficie krwawił. Na miejsce wysłany został patrol z Oddziału Prewencji. Funkcjonariusze ujęli nożownika, do poszkodowanego została wezwana karetka pogotowia. Z raną ciętą twarzy został zabrany do szpitala - informuje Marek Marusik ze straży miejskiej w Łodzi.

28-latek został przekazany policji.

Zobacz też: Na ul. Limanowskiego 21-latek ukradł pijanemu mężczyźnie... buty!

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.12.2018, 14:19

Miara dzisiejszego upadku. Tylko jakiś reset może na nowo wskrzesić na tej Ziemi porządek i posprzątać gówno, jakie zostawił człowiek.

09.12.2018, 13:56

Pożałujesz stary zramolały śmierdzielu, zorganizuję ci drugi Smoleńsk

09.12.2018, 12:41

Zdradziecka mordo

09.12.2018, 12:40

Znowu się chamie dorwałeś do klawiatury?

09.12.2018, 12:14

Co za debil to pisal

09.12.2018, 11:16

k@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydne zidiociałe, złodziejskie, sk@rwiałek@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydnek@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydne zidiociałe, złodziejskie, sk@rwiałek@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydnek@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydne zidiociałe, złodziejskie, sk@rwiałek@restwo tego miasta obraża psa! ahahahaha!!!! a j@bał pies to całe ohydne

09.12.2018, 11:09

Bo ci z ust śmierdzi

09.12.2018, 11:08

Mózgu destrukcja

09.12.2018, 10:59

menelu

09.12.2018, 03:59

Złodziej na złodzieju, k**** na kurwie, Hania na stołku

08.12.2018, 23:51

Łódź - miasto meneli.

08.12.2018, 23:10

Pamparampcik

08.12.2018, 23:06

Taki chojrak jesteś?

08.12.2018, 23:04

Taki chojrak jesteś?

08.12.2018, 22:48

co, szmalu ci brakuje? po szmal zgłoś się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowałaś
i któremu nadal d.pę liżesz!! tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!!
Da ci ile trzeba!! musisz jednak nadal mu to d.psko lizać!!

08.12.2018, 21:11

ale bym go wydymal w pupe z wtryskiem do srodka mniam

08.12.2018, 21:01

PRZYJMUJE NA SEX PO 20 ZŁ TELEFONU NIE MA BO CIAGLE JEST W CIĄGU.PRZYJEDŹ,SPRAWDŹ,UŻYJ. FOTO: GOOGLE WÓJTOWSKA DARIA.BUDYNEK 13/4

08.12.2018, 19:37

twojego komentarza przeczytać na jednym wdechu.

08.12.2018, 18:57

INTERESUJE MNIE JAK ZACZEPIL TA DZIEWCZYNE I JAK POPROSIL CZY UZYL SLOWA DAWAJ SZMATO KASE KOPSNIJ KASE I CZY NIE DOSTAWIAL SIE TEZ DO TEGO CHLOPAKA JESLI STANAL W OBRONIE LASKI SWOJEJ TO JESTEM W STANIE GO ZROZUMIEC MIMO ZE POWINNO NA PIESCI WYSTARCZYC. NOZE SA NIE FAIR. NATOMIAST JAK GO ZATAKOWAL BO TAM TEN GRZECZNIE POPROSIL O PIENIADZE TO POWINIEN ODPOWIADAC ZA PROBE ZABOJSTWA.

08.12.2018, 18:56

Odciąć łapsko psycholowi , agresywny pijany morderca bandzior , to mogło każdego spotkać

08.12.2018, 18:47

zaczepianie ludzi jest zle ale wystarczylo walnac z piesci albo uzyc gazu UZYWANIE NOZA JEST NIEDOPUSZCZALNE I POWINNO BYC KWALIFIKOWANE JAK PROBA ZABOJSTWA.

08.12.2018, 16:46

Zaraz żulernia od Grubej Kaśki też zacznie żebrać i napadać żeby spłacić długi . A może on z tej bandy i już zaczął ?

08.12.2018, 16:46

Zaraz żulernia od Grubej Kaśki też zacznie żebrać i napadać żeby spłacić długi . A może on z tej bandy i już zaczął ?

08.12.2018, 16:41

No , może jeszcze twój stary bo od wynalazków jesteście kalekami . Pocięty kozaczył i go naprostowano .

08.12.2018, 16:20

I tak robią.