Biletomat migawki nie doładował... Kobieta zapłaciła mandat!

SP
Maciej Stanik
Jak co miesiąc za elektroniczną migawkę zapłaciłam w biletomacie w tramwaju - mówi nasza czytelniczka, pani Marianna (nazwisko do wiadomości redakcji). Gdy potem jechałam autobusem, wsiedli kontrolerzy i okazało się, że migawka się nie doładowała. Dostałam mandat. Pojechałam od razu do MPK na ul. Tramwajową, by całą sprawę wyjaśnić.

Zapłaciłam mandat i najadłam się wstydu - mówi pani Marianna

Tam pani Marianna najpierw usłyszała nieco złośliwy komentarz („Trochę techniki i człowiek się gubi”), ale okazało się, że również w tamtejszym biletomacie migawki doładować się nie da.

- Automat wypluł kwitek z napisem „odrzucono”. Transakcję udało się przeprowadzić dopiero w terminalu z czytnikiem do kart kredytowych. Panie z działu obsługi klienta poradziły mi, by zapłacić mandat i... napisać reklamację do ZDiT. Zrobiłam to następnego dnia, ale najpierw w banku wzięłam wyciągi transakcji. Okazało się, że za migawkę zapłaciłam dwukrotnie: pierwsze pobranie nastąpiło w biletomacie, który mi biletu miesięcznego nie doładował, drugie - w terminalu na Tramwajowej. Reklamację oczywiście złożyłam.

Nie dość, że straciłam mnóstwo nerwów i czasu, to teraz na zwrot 110 złotych (70 zł mandat i 40 zł zbędne doładowanie) będę musiała czekać miesiąc - żali się pani Marianna.

AZJA EXPRESS KIEDY 1 ODCINEK? AZJA EXPRESS UCZESTNICY AZJA EXPRESS PREMIERA
ŻYCZENIA NA OSIEMNASTKĘ
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
ŚREDNIA DŁUGOŚĆ PENISA...
Numery kierunkowe w Polsce

[ZOBACZ TEŻ FILM - Uwaga! TVN: Mąż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Zabiła go przy rodzinnym śniadaniu (autor x.news/UWAGA! TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Uwaga! TVN: Mąż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Zabiła go przy rodzinnym śniadaniu (autor x.news/UWAGA! TVN)