Bierzesz ślub, pokaż piersi!

(łb)
Maciej Stanik
Kilkadziesiąt narzeczonych wzięło wczoraj udział w warsztatach ślubnych zorganizowanych z hotelu Andels. Pomysłodawczynią imprezy jest łódzka projektantka Agata Wojtkiewicz.

Na imprezie przyszłe panny młode mogły obejrzeć pokaz sukien ślubnych oraz skorzystać z porad projektanta, stylisty oraz makijażysty.
Floryści natomiast podpowiadali jak dobrać odpowiednie kwiaty do sukni
i charakteru uroczystości.
Panie mogły się poradzić specjalistek z farmy urody jak zadbać o cerę przed ślubem i z jakich zabiegów warto skorzystać przed wielkim dniem.

fot. Maciej Stanik

- Moda ślubna tak samo jak ubrania codzienne poddaje się trendom
i zmienia co sezon - mówiła Agata Wojtkiewicz. - Z tendencji w modzie każda przyszła panna młoda musi wybrać to co się jej podoba i jest korzystne dla jej sylwetki.
W najbliższych miesiącach modne będą suknie z pęknięciami, na przykład odkrywające zgrabną nogę, kreacje z odkrytymi plecami, bardzo seksowne głębokie dekolty oraz zwiewne, warstwowe sukienki.
- Suknia ślubna powinna być tak zaprojektowana aby tył był równie atrakcyjny jak przód, bo w kościele i na sali w trakcie tańca uwaga gości skupia się również na plecach panny młodej - dodaje projektantka.

Wideo

Dodaj ogłoszenie