Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 56min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Białe noce w Biedronce. 60 godzin nieprzerwanych zakupów. Już dziś duża promocja! LISTA SKLEPÓW w Łodzi

(MJ, WW)
Ponad 60 godzin nieprzerwanych zakupów w Biedronce - ponad 2500 sklepów sieci Biedronka będzie czynne nieprzerwanie aż do niedzieli 26.04, co najmniej do godziny 21:00. Są wyjątkowe promocje i dwie "białe noce" z soboty na niedzielę. Weekend zakończy się niedzielnymi zakupami za połowę ceny.LISTA SKLEPÓW I INFORMACJE O PROMOCJACH NA KOLEJNYCH SLAJDACH Wojciech Wojtkielewicz
Ponad 60 godzin nieprzerwanych zakupów w Biedronce - ponad 2500 sklepów sieci Biedronka będzie czynne nieprzerwanie aż do niedzieli 26.04, co najmniej do godziny 21:00. Są wyjątkowe promocje i dwie "białe noce" -z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Weekend zakończy się niedzielnymi zakupami za połowę ceny.

W trakcie „Białej Nocy” z piątku na sobotę klienci będą mogli skorzystać z promocji 2+2. Każdy klient, który zakupi 4 różne kosmetyki albo 4 różne artykuły przemysłowe lub tekstylia, otrzyma 2 najtańsze produkty za darmo. „Biała Noc” z soboty na niedzielę​ to z kolei oferta dla tych klientów, którzy kupią 20 różnych produktów, spośród nich 3 otrzymają gratis - możliwe są zwielokrotnienia tego rabatu. Promocji nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego oraz torby zakupowe.

Oprócz promocji przygotowanych specjalnie na najbliższy długi weekend w Biedronce klienci mogą skorzystać jeszcze z rabatu Mega Koszyk – do soboty 25.04, do 6:00 rano.

Nowa bakteria nad Bałtykiem

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

O
Och!

ten tytul mnie oslabil, beda tez biale nedzwiedzie i czysta, biala wodka?piszacy jak widac marzy o podrozach zmeczony epidemia

Dodaj ogłoszenie