18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 12godz.
  • 54min.
Odwiedź serwis wyborczy 

BESTIALSTWO! Przejechał kosiarką po kotku ! Zwierzę konało w męczarniach!

Paweł Gołębiowski (aip)
Trudno zrozumieć motywy postępowania pracownika firmy, której zlecono zajmowanie się w Wałbrzychu zielenią miejską. Kosząc trawę „przejechał” on kosiarką po małym kotku. Zwierzę z obciętą częścią pyszczka zostawił. Cierpiało przez wiele godzin.

- Ten człowiek z pewnością będzie tłumaczył, że nie zauważył kotka, ale nie chce się w to wierzyć. Przecież oni zwracają uwagę nawet na różne śmieci czy kamienie, żeby nie uszkodzić kosiarki, to nie zauważyłby zwierzęcia? - mówi Joanna Sobina, prezes Fundacji Na Pomoc Zwierzętom.

WYNIKI LOTTO KUMULACJA 28.05
Opowiada, że do zdarzenia doszło przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu. Kotka żyjąca tam na wolności z trzema kociętami, zauważyła, że zbliżają się do nich ludzie koszący trawę. Zaczęła zatem swoje potomstwo przenosić w pyszczku w bezpieczne miejsce. Dwa kociaki przeniosła, trzeciego jednak nie zdążyła. - Do zdarzenia doszło około godziny 12. Kotek miał poraniony pyszczek i łapki. Musiał strasznie piszczeć, ale nikt nie udzielił temu zwierzęciu pomocy. Leżało tam aż do godziny 18 - mówi Joanna Sobina. - W tej sprawie złożyliśmy zawiadomienie na policję. Ze względu na obrażenia trzeba było go uśpić - wyjaśnia Joanna Sobina.

Dodaje, że jest zaskoczona tym, że nikt zwierzakowi wcześniej nie pomógł. Musiał przecież przez sześć godzin rozpaczliwie wyć i piszczeć (miał m.in. obciętą część pyszczka). Całe zdarzenie widziała co prawda starsza pani, ale nie wiedziała co ma zrobić. Wolontariuszy z fundacji zawiadomiła dopiero jej córka, kiedy wróciła z pracy.

Rabarbar - na co szkodzi, na co pomaga?

KOMUNIA 2016. CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ CHŁOPCU, CO KUPIĆ NA KOMUNIĘ DZIEWCZYNCE

[ZOBACZ TEŻ FILM Pudzianowski przed walką KSW (autorx.news/Press Focus)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Pudzianowski przed walką KSW (autorx.news/Press Focus)