BAYERN REAL RELACJA LIVE [1.05.18] MECZ REAL BAYERN NA ŻYWO [WYNIK MECZU]

Real Madryt awansował do finału Ligi Mistrzów!

2

BAYERN MONACHIUM

2

RELACJA ROMA LIVERPOOL NA ŻYWO [2.05.2018] - KLIKNIJ!

KONIEC MECZU!!! REAL AWANSUJE DO FINAŁU! Znakomity mecz Realu i Bayernu. Obie drużyny zasłużyły aby grać w finale, ale w nim zagra tylko jedna z nich.

95' Sędzia nie kończy Bayern atakuje.
Sędzia doliczył 5 minut
94' Rzut rożny dla Królewskich.
93' Teraz Lewandowski uprzedzony przez bramkarza Realu. Mało brakowało.
92' Rzut rożny dla Bayernu. Humels uderza obok bramki!
91' Aut dla Bayernu, leży Navas. Bramkarz Realu ucierpiał. Ależ emocje.
89' Rzut wolny dla Bayernu, Casemiro żółta kartka, jest szansa na bramkę.
88' Varane otrzymuje kartkę za grę na czas.
87' Zmiana w realu - schodzi Asensio a na boisku Nacho.
86' Idealne podanie Ronaldo ale Bale na spalonym.
85' Kroos faulowany w środku boiska. Piłka dla Realu Madryt.
83' Asensio leży, wije się z bólu, mamy przerwę w grze. Schodzi James Rodriguez żegnany brawami.
81' Ramos faulowany prze Roberta Lewandowskiego.
80' Rzut rożny dla Bayernu.
79' Marcelo dośrodkowuje ale niecelnie.
78' Piękna akcja Ronaldo, wywalczył rzut rożny.
75' James teraz miał szansę na bramkę ale Varane w ostatniej chwili zablokował strzał Kolumbijczyka.
74' Navas teraz ratuje Real Madryt, Tolisso uderzał.
72' Kroos fauluje. Zmiany w realu, Na boisko wchodzą Casemiro i Bale, schodzą Benzema i Kovacić. Niesamowicie mocni piłkarze na ławce Realu Madryt.
68' Ależ walka na boisku. Znakomity mecz.
67' Rzut rożny dla realu Madryt.
65' Lucas Vasquez fauluje i żółta kartka.

63' GOOOOOOOOOOOL JAMES RODRIGUEZ!!!

62' Żółta kartka dla Modricia. Faul Chorwata.
60' teraz Bayern miał szansę ale real wybronił, za chwilę kontra Realu, znakomity mecz, otwarty z obu stron, żadna z drużyn się nie broni.
58' Kolejny rzut rożny dla Bawarczyków.
56' Rzut rożny dla Bayernu. Varane wybija piłkę.
54' Nieprawdopodobne pudło Cristiano Ronaldo, na piątym metrze przez nikogo nieatakowany i uderza nad poprzeczką.
53' Modrić uderza z prawej strony i piłka tuż obok słupka.
51' Alaba potężny strzał i z trudem Navas na róg.
50' Lewandowski faulowany. Piłka w środku pola.
49' Bayern się nie poddaje, Niemcy teraz w natarciu.

46' GOOOOOOOOOOOL KARIM BENZEMA!

Koszmarny błąd Thiago Alcantary a później bramkarza Bayernu i Real zdobywa bramkę.

46' Mecz Real Bayern znów trwa! Rozpoczęła się druga połowa meczu.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY REAL BAYERN. Zapraszamy po przerwie.

47' Lewandowski uderza ale zablokowany strzał Polaka.
45' Strzał na bramkę realu ale obok słupka.
42' Prostopadłe podanie do Mullera ale bramkarz realu go wyprzedza.
39' Ronaldo uderza i z trudem bramkarz Bayernu wybija na rzut rożny. Dośrodkowanie i Ramos uderza w boczną siatkę.
37' Bardzo szybki mecz. Akcja za akcję.
33' Teraz Bayern powinien zdobyć gola, James Rodriguez przestrzelił uderzając chyba z 2 metra przed bramką.
32' Muller uderza i bramkarz Realu łapie.

REAL BAYERN LIVE

27' teraz Real mógł strzelić gola, najpierw Marcelo zablokowany, później strzał ale cudem broni bramkarz Bayernu.
24' Real przy piłce, gra się uspokoiła.
22' Rzut rożny dla Bayernu.
20' Rzut wolny dla Bayernu. Dośrodkowane ale Real wybija.
17' Lewandowski pada w polu karnym ale nie było faulu. Gramy dalej.
16' Teraz Benzema wyszedł sam na sam ale sędzia pokazuje spalonego.
15' Real Madryt teraz pokazuje kunszt, Królewscy ładnie panują nad piłką, Bayern ma problemy z odebraniem futbolówki.

11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL KARIM BENZEMA!

9' Real w ataku, dośrodkowanie Marcelo ale piłkę wybijają obrońcy Bayernu.

7' teraz Real Madryt atakuje. Królewscy chcą odpowiedzieć bramką.
5' Ronaldo upada, ale sędzia milczy, przy piłce Bayern.

3' GOOOOOOOOOL dla Bayernu!!! Kimmich! Ależ początek Bawarczyków!

W pierwszym meczu Real wygrał z Bayernem 2:1.
3' Alaba uderza w lewej strony ale Keylor Navas broni.
2' Rzut wolny dla Bayernu. Niemcy rozpoczęli z animuszem.
1' Mecz Real Madryt - Bayern Monachium rozpoczęty!

Godz. 20:40 - Piłkarze realu i Bayernu już w tunelu. Za chwilę wyjdą ma murawę.

Godz. 20:35 - Santiago Bernabeu pęka w szwach. Za chwilę mecz półfinałowy Ligi Mistrzów Real Madryt - Bayern Monachium. Zapraszamy na relację online.

Godz. 20:20 - Za 25 minut pierwszy gwizdek meczu Ligi Mistrzów Real Bayern! Transmisja z meczu w programie Canal Plus. My zapraszamy na relację na żywo.

REAL BAYERN STREAMING LIVE

Godz. 19:45 - Poniżej podajemy składy obu drużyn. REAL BAYERN NA ŻYWO
Skład Realu Madryt:

Skład Bayernu Monachium:

Godz. 19:20 - Piłkarze Realu Madryt w drodze na stadion. Autokar przejeżdża przez miasto w asyście kawalerii konnej. Mecz Real Bayern na żywo, minuta po minucie.

REAL BAYERN STREAM ONLINE LIVE

Godz. 18:50 - Zinedine Zidane dzisiaj walczy na ławce trenerskiej o kolejny trzeci z rzędu finał w Lidze Mistrzów. Real Madryt - Bayern Monachium, transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Canal Plus. My zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę składy Realu i Bayernu.

REAL BAYERN MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE

Godz. 18:30 - W ostatnim spotkaniu Bayern Real, królewscy zwyciężyli szczęśliwie 2:1. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już o godz. 20.45. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Real Madryt - Bayern Monachium. Już niedługo podamy składy obu drużyn.

Gdzie można oglądać mecz Bayern Real?

Mecz Real Bayern Monachium pokaże telewizja cyfrowa Canal Plus. Transmisja meczu Real Bayern rozpocznie się o godzinie 20.45 na Canal Plus.

REAL BAYERN TRANSMISJA W INTERNECIE NA ŻYWO, GDZIE OBEJRZEĆ MECZ REAL BAYERN ONLINE, GDZIE STREAM BAYERN REAL?

Mecz Real Bayern można obejrzeć tylko na kodowanym programie Canal Plus. Gdzie można obejrzeć mecz Real Bayern w internecie za darmo?
W internecie znajdziemy kilka streamów z meczu Real Bayern, trzeba jednak pamiętać, że takie źródła transmisji są nielegalne.

REAL BAYERN STREAM LIVE ONLINE

Dziś piłkarze Realu Madryt zmierzą się z Bayernem Monachium w rewanżowym meczu półfinału Ligi Mistrzów (pierwsze spotkanie 2:1). Początek meczu na Santiago Bernabeu o godz. 20.45.

W sobotnim ligowym pojedynku „Królewscy” po nerwowej końcówce pokonali Leganes 2:1. W podstawowej jedenastce hiszpańskiej drużyny pojawił się tylko jeden piłkarz (Casemiro), który rozpoczął ostatni mecz z mistrzem Niemiec!

Real Madryt - CD Leganes 2:1

(2:0)

1:0 - Gareth Bale (8)

2:0 - Borja Mayoral (45)

2:1 - Darko Brasanac (66)

Real Madryt: Kiko Casilla - Achraf Hakimi, Jesus Vallejo, Casemiro, Theo Hernandez - Gareth Bale, Marcos Llorente, Mateo Kovacić (62, Toni Kroos), Dani Ceballos - Karim Benzema (62, Marco Asensio), Borja Mayoral.

W hiszpańskiej prasie pojawia się coraz więcej informacji to tym, że jednak Real nie chce pozyskać Roberta Lewandowskiego. Teraz do takiej opinii przychylił się także Lothar Matthaus.

- Mimo świetnej formy w lidze, kapitan reprezentacji Polski strzelił tylko 5 goli w 10 występach w Lidze Mistrzów - powiedział Matthaus. Była gwiazda Bayernu i mistrz świata z 1990 roku uważa, że Polak zawodzi w najważniejszych meczach.

📢 BAAAYEEERN MÜNCHEEEN! 📢#packmas@ChampionsLeague#MiaSanMia#FCBayern#RMAFCBpic.twitter.com/nwxrBuB0o2

— FC Bayern München (@FCBayern) 1 maja 2018

Spotkanie Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt miało być dla drużyny Bayernu przetarciem przed wtorkową konfrontacją z Realem Madryt w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów.

W sobotę cały mecz naławce rezerwowych przesiedział Robert Lewandowski. W podstawowym składzie nie było także Jamesa Rodrigueza czy Thomasa Muellera i żaden z nich nie wszedł na boisko. Jupp Heynckes dał za to zagrać młodym zawodnikom, którzy dotychczas mieli więcej okazji do gry w rezerwach czy drużynie juniorów. Osłabiony Bayern nie dominował, ale kontrolował sytuację na boisku.