BAYERN CELTIC WYNIK MECZU. BAYERN VS CELTIC STREAM ONLINE. BAYERN CELTIC TV

(ww)
BAYERN CELTIC TRANSMISJA
BAYERN CELTIC TRANSMISJA BAYERN MONACHIUM NA ŻYWO STREAM
LIGA MISTRZÓW BAYERN vs CELTIC 18.10 TRANSMISJA. BAYERN vs CELTIC STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ? GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO Z MECZU LIGI MISTRZÓW BAYERN vs CELTIC? Dzisiaj mecz w Lidze Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Celticiem Glasgow. Dzisiaj (18.10.17) w Lidze Mistrzów nasz najlepszy zawodnik, reprezentant Polski Robert Lewandowski zagra w meczu Bayern Monachium vs Celtic Glasgow. Gdzie będzie można w telewizji obejrzeć transmisję z meczu Bayern vs Celtic?

BAYERN - CELTIC 3:0

89' Znakomite dogranie Rodrigueza do Vidala, ten drugi uderza ale bramkarz łapie.
86'Celtic strzela bramkę ale spalony. BAYERN - CELTIC 3:0
82' Indywidualna akcja piłkarza Celticu Forresta, strzał ale piłka obroniona.
78' Schodzi Coman a za niego Rodriguez
74' Ładne uderzenie napastnika Celticu ale bramkarz Bayernu łapie.
BAYERN - CELTIC WYNIK MECZU 3:0
73' Robben uderza ale bramkarz Celtiku na posterunku.
71' Aut na wysokości pola karnego Celticu.
66' Teraz nudniejszy fragment gry. Mecz mógłby już się skończyć.
61' Robben uderza ale z linii bramkowej wybija obrońca gości.
57' Bayern rządzi na boisku. Kolejne gole kwestią czasu.
54' Rzut wolny dla Bayernu. Lewandowski w mur.
51' GOOOOOL HUMMELS! Dośrodkowanie i z głowy uderza w lewy róg bramki , piłka nie do obrony.
47' Strzał piłkarza Celticu ale nad poprzeczką.
46' Rozpoczęła się druga połowa.

PRZERWA
Po pierwszej połowie Bayern - Celtic 2:0

41' Rzut rożny dla Bayernu ale piłkarze Celticu wybijają.
39' Faul na Alcantarze.
34' Lewandowski w mur.
BAYERN - CELTIC 2:0
33' Faul tuż przed polem karnym i wolny dla Bayernu.
29' GOOOOOOOOL dla Bayernu! Kimmich! Z głowy z 12 metra! Piękny strzał
24' Coman uderza! Bramkarz łapie.
22' Lewandowski strzela ale nad poprzeczką.
Bayern - Celtic 1:0
17' GOOOOOL Muller! Lewy uderzył z głowy, bramkarz wybił i Muller dobija.
16' Rzut rożny dla Bayernu. Wybijają i kontra gości zakończona strzałem.
14' Alaba uderzył z lewej strony ale niecelnie.
12' Ładna kontra Celticu ale zabrakło strzału.
10' Bronią się goście, Bayern mozolnie buduje ataki.
6' Lewandowski zagrał do Alcantary, ten strzelił i piłka wpada do siatki. Sędzia uznał jednak że piłka wyszła za linię.
4' Bayern w ataku pozycyjnym.
2' Mamy pierwszy rzut rożny dla Bayernu. Celtic wybija.
1' ZACZYNAMY! Bayern vs Celtic na żywo relacja.

Piłkarze wychodzą na murawę.

20.40 Za chwilę zaczynamy relację z meczu Bayern - Celtic.

Na relację zapraszamy o godz. 20.45

Transmisja z meczu Bayern Monachium – Celtic Glasgow w TV i online w Internecie

Mecz Bayern Monachium – Celtic Glasgow rozpocznie się w środę (18.10) o godzinie 20:45. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi w telewizji Canal+. Dostępna ona będzie także na stronie internetowej canalplussport.pl.

BAYERN MONACHIUM SKŁADY:

CELTIC GLASGOW SKŁADY:

BAYERN MONACHIUM - CELTIC GLASGOW TRANSMISJA ONLINE

Czy dzisiaj Lewandowski i spółka zrobią kolejny krok do awansu i pokonają wojowników z Celticu? O tym przekonamy się już dzisiaj (18.10) o godzinie 20.45. My zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

GDZIE OBEJRZEĆ BAYERN - CELTIC ZA DARMO?

W internecie są różne strony, które podają linki do bezpośrednich streamów. Trzeba jednak pamiętać, że oprócz tego że są kiepskiej jakości to na dodatek są nielegalne. MECZE LIGI MISTRZÓW 2017 TRANSMITUJE NA ŻYWO TELEWIZJA canal plus

Mecz Bayern vs Celtic pokaże telewizja CANAL PLUS. Początek meczu BAYERN MONACHIUM - CELTIC GLASGOW o godzinie 20.45.

Robert Lewandowski o dzisiejszym meczu Bayernu Monachium z Celtikiem Glasgow w Lidze Mistrzów:
- To dla nas bardzo ważny pojedynek. Trzy punkty podwóch spotkaniach to za mało - powiedział kapitan reprezentacji Polski. - Chcę, żebyśmy się koncentrowali na małych rzeczach.

BAYERN vs CELTIC NA ŻYWO

Czy Robert Lewandowski dzisiaj w meczu BAYERN MONACHIUM - CELTIC GLASGOW powiększy swój dorobek bramkowy?

Każde podanie, każdy strzał, są ważne. Cały czas musimy być skoncentrowani. Musimy iść jako zespół w tym samym kierunku i dobrze się bawić. Musimy kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. Lewandowski pozytywnie ocenia pierwsze dni pracy z 72-letnim trenerem Juppem Heynckesem, który od rana do późnego wieczora przebywa w siedzibie klubu.

BAYERN CELTIC TRANSMISJA TV

Za każdy razem, gdy Neymar pokona Leo Messiego i Cristiano Ronaldo w walce o Złotą Piłkę, dostanie od PSG trzy miliony euro!

BAYERN CELTIC ONLINE

Tottenham jeszcze nigdy nie zwyciężył w Hiszpanii. I tak stało się tym razem, choć remis 1:1 z Realem wstydu nie przynosi. Cristiano Ronaldo strzelił w 2017 roku 44 bramki w 47 spotkaniach. Mecz w Madrycie prowadził polski arbiter Szymon Marciniak, który pokazał żółtą kartkę m.in. Ronaldo (za niesportowe zachowanie).

Monaco z Kamilem Glikiem w składzie w niemal beznadziejnej sytuacji.