MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Baseny w Łodzi i województwie łódzkim! Baseny w regionie łódzkim - godziny otwarcia i cennik kąpielisk. Kiedy będą otwarte? 25.04.2021

Michał Kaźmierczak
Michał Kaźmierczak
Termy Uniejów to ogromny kompleks basenów termalnych mających razem powierzchnię 1,5 tys. mkw. Wydobywana z głębokości 2 tys. metrów woda termalna ma właściwości lecznicze i relaksacyjne. W 2012 roku Termy Uniejów zostały wybrane Nowym Cudem Polski w plebiscycie miesięcznika National Geographic Traveler.(MT)(zobacz kolejny slajd)
Termy Uniejów to ogromny kompleks basenów termalnych mających razem powierzchnię 1,5 tys. mkw. Wydobywana z głębokości 2 tys. metrów woda termalna ma właściwości lecznicze i relaksacyjne. W 2012 roku Termy Uniejów zostały wybrane Nowym Cudem Polski w plebiscycie miesięcznika National Geographic Traveler.(MT)(zobacz kolejny slajd) materiały prasowe
Baseny w Łodzi i województwie łódzkim! Baseny w regionie łódzkim - godziny otwarcia i cennik kąpielisk. Kiedy będą otwarte? W ubiegłym roku baseny i parki wodne uruchomiono dopiero 6 czerwca, po przerwie związanej z koronawirusem. Czy w tym roku kąpieliska otworzą się szybciej? Jeszcze nie wiadomo. Warto jednak wiedzieć, gdzie znajdziesz najlepsze warunki do pływania! Zobacz nasz Top 11 - Baseny w Łodzi i województwie łódzkim!

Baseny w Łodzi i województwie łódzkim! Baseny w regionie łódzkim - godziny otwarcia i cennik kąpielisk. Kiedy będą otwarte?

Najlepsze baseny w Łodzi i województwie łódzkim: gdzie spędzić weekend nad wodą w naszym regionie? W ubiegłym roku baseny i parki wodne uruchomiono dopiero 6 czerwca, po przerwie związanej z koronawirusem. Czy w tym roku kąpieliska otworzą się szybciej? Jeszcze nie wiadomo. Warto jednak wiedzieć, gdzie znajdziesz najlepsze warunki do pływania! Zobacz nasz Top 11 - Baseny w Łodzi i województwie łódzkim!

Od połowy sierpnia z nowymi atrakcjami ruszył łódzki aquapark.

Najlepsze baseny w Łodzi i województwie łódzkim: gdzie szukać ochłody nad wodą?

Termy Uniejów to ogromny kompleks basenów termalnych mających razem powierzchnię 1,5 tys. mkw. Wydobywana z głębokości 2 tys. metrów woda termalna ma właściwości lecznicze i relaksacyjne. W 2012 roku Termy Uniejów zostały wybrane Nowym Cudem Polski w plebiscycie miesięcznika National Geographic Traveler.(MT)(zobacz kolejny slajd)

Baseny w Łodzi i województwie łódzkim! Baseny w regionie łód...

Aquapark Fala, Jakie atrakcje czekają na Fali? Przeczytaj poniżej!

Do tego czasu łodzianie i mieszkańcy mogą skorzystać z innych basenów i parków wodnych, których w regionie brakuje.

Jednym z pierwszych, które otworzona po lock downie spowodowanym koronawirusem były uniejowskie termy. Już pierwszego dnia chętnych do kąpieli nie brakowało. Niektórzy, by wykąpać się w termalnych basenach, pokonali wiele kilometrów. Wirusa się nie bali.

- Przyjechaliśmy z Piotrkowa Trybunalskiego – mówią Monika i Marcin Barnik, których spotkaliśmy przy wejściu. - Przyjeżdżamy tu od wielu lat, mniej więcej raz na dwa tygodnie. Przerwa w działalności ośrodka była dla nas bolesna, bo lubimy to miejsce. Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że termy będą otwarte, zabraliśmy dzieci i ruszyliśmy w drogę. Wirusa się nie boimy i na pewno będziemy dalej przyjeżdżać.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany