Bartłomiej Pawłowski zagrał w drugiej połowie

(bart)
Bartłomiej Pawłowski znów zagrał w hiszpańskiej ekstraklasie
Bartłomiej Pawłowski znów zagrał w hiszpańskiej ekstraklasie paweł łacheta
Wypożyczony z Widzewa do Malagi ofensywny pomocnik Bartłomiej Pawłowski rozegrał kolejne spotkanie w hiszpańskiej ekstraklasie. Jego drużyna uległa na własnym boisku Osasunie Pampeluna 0:1, tracąc gola w 24 minucie.

Pawłowski pojawił się na murawie po przerwie i dograł do końca meczu. Goście zwyciężyli zasłużenie, tym razem Polak nie miał klarownych okazji do zdobycia gola.
Dla Bartka był to trzeci mecz w Primiera Division. Zadebiutował w wyjściowym składzie w przegranym spotkaniu z Barceloną, zaś przed tygodniem strzelił przepiekną bramkę, ratując Maladze remis.